20 Ekim 2018 04:07

Konuşma terapisiyle alfabeyi öğrenen down sendromlu çocuk!

Muhteşem gayretiyle alfabeyi öğrenen down sendromlu çocuk. Konuşma terapisiyle alfabeyi tekrar eden down sendromlu çocuğun muhteşem gayreti sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Down sendromlu 4 yaşındaki David, konuşma terapisi sonrası ailesinin muazzam gayreti ve egzersizleri ile alfabeyi öğrenmeye başlamış. Zorlandığı tek harf ise W...

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Diğer Videolar