19 Temmuz 2018 02:50

Kılıçdaroğlu'ndan PKK'lı teröristlere: Alçaksınız

Kılıçdaroğlu'ndan PKK'lı teröristlere: Alçaksınız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon'da PKK saldırısında şehit düşen Eren Bülbül'le ilgili olarak Twitter'den bir açıklama yaptı.

PKK'lı teröristlerin Trabzon'da 15 yaşındaki Eren Bülbül'ü şehit etmesi ülke gündemine oturdu. Hain saldırıya tepkiler çığ gibi büyüyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu açıklamasında, "15 yaşındaki bir çocuğa kurşun sıkacak kadar alçaksınız! Hain terör saldırısında şehit düşen Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’e rahmet diliyorum." dedi.

15 yaşında şehit olan Eren Bülbül'ün Ömer Halisdemir paylaşımına bakın

 

Şehit Eren'in son mesajı ağlattı

 

Trabzon'da PKK'lı teröristlerle çatışma çıktı!

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (21)
 • Senin onları kınama hakkın yok, bunlar kendini kurtarmak için söylediğin sözler, hani onlar senin hendek kazan arkadaşlarındı,hani yürüyüüşte kolkola girmiştiniz hani,hani gezide omuz omuzaydınız,hani koalisyon yapıcaz onlarla demiştiniz de halk tokat atmıştı size.

  (0) (83)

 • seninde onlardan geri kalır yanın yok ? onlar silahla saldırıyor devlete , sen dilinle.

  (0) (67)

 • hadi ordan yutmuyoruz kılıçdaroğlusu, onlar senin arkadaşlarındıya şimdi ne oldu.

  (1) (102)

 • pkk yı anmadan kınıyor

  (2) (62)

 • EVET ŞEREFSİZ VE ALÇAKLAR AMA ONLARI DESTEKLEYEN VE ONLARA KUCAK AÇAN AVRUPA SOYSUZLARI NA YALAKALIK YAPAN HAİN SÜRÜLERİ DE EN AZ ONLAR KADAR ALÇAK VE ŞEREFSİZ OLMUYOR MU

  (1) (100)

Tüm Yorumlar