16 Ocak 2019 17:55

Karamollaoğlu'ndan "sızliyeah" paylaşımı!

Karamollaoğlu'ndan "sızliyeah" paylaşımı!

Cumhurbaşkanı adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı'nda yer almasıyla ilgili kendilerine yönelik eleştirilere twitter'dan cevap verdi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 24 Haziran seçimleri için CHP ve İYİ Parti ittifakında yer almasıyla ilgili eleştirilere cevap verdi. Karamollaoğlu, bu eleştiriler için 'Laiklik elden gidiyeah' repliğine atıf yaparak, "Erbakan'ın kemikleri sızliyeah!" notu ile paylaştı.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, resmi Twitter hesabından Saadet Partisi'nin kurucusu merhum Necmettin Erbakan ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Karamollaoğlu paylaşımında, Saadet Partisi'nin Millet İttifakı'nın içinde yer alması nedeniyle yapılan eleştirilerilere yanıt verdi. Erbakan'ın 6 Temmuz 1996 tarihli TBMM konuşmasını paylaşan Karamollaoğlu, "Erbakan Hocanın kemikleri sızliyeah!" notunu düştü.

Karamollaoğlu'nun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Karamollaoğlu'nun paylaşımını Saadet Partisi de resmi hesabından paylaştı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (17)
 • Allah temele akil versin sanki 28 subat onlara yapılmamış bir insan kör olması lazım ben temele ne diyeyin ben temeli sildim

  (0) (0)

 • Ozaman bu videodan sonra Hocanın kemiklerini sızlattınız diyenler iftira atmış oluyor demekki. Neyse içimiz ferahladı hamdolsun.

  (0) (0)

 • kör olanlar için öyle

  (0) (0)

 • senin sayende Rahmetlinin kemikleri sızlıyeah. chp, fetönün siyasi uzantısı iyi ve hdp ile birlikte olarak rahmetlinin kemiklerini sen sızlatıyeah.

  (1) (1)

 • partiler din değildir.İçimizdeki putumuzdur.Bazıları parayı..bazıları makamı ..bazıları şanı kadını ...kendine put edinir.Erbakan 1974 de Ecevitle koalisyonyaptığında yeşil komünist demişlerdi.Bunca sene geçti yine aynı yerdeyiz...Onlardansın yada bizlerdensin.

  (0) (3)

Tüm Yorumlar