20 Kasım 2018 22:35

İYİ Parti'de yeni slogan belli oldu

İYİ Parti'de yeni slogan belli oldu

İYİ Partide kurultaya yönelik çalışmaların sağlıklı yürütmesi amacıyla oluşturulan teknik komisyonun çalışmalarında sona gelindi.

İYİ Parti'nin 12 Ağustos'taki 2. Olağanüstü Kurultayı'nın ana sloganı "Daha yeni başlıyoruz" olacak. Kurultayda "kurultay yapmamak için direnenler" ile tereddütsüz kurultay toplayan İYİ Parti'nin farkına dikkat çekilecek.

Komisyon, ATO Congresium'da yapılacak ve Genel Başkan Meral Akşener'in tek aday gösterileceği kurultayın ana sloganını "Daha yeni başlıyoruz" olarak belirledi. Kurultayda, parti ve ülke içinde demokrasi vurgusu yapılacak. "Kurultay yapmamak için direnenler" ile tereddütsüz kurultay toplayan İYİ Parti'nin farkına dikkat çekilecek.

Kurultayda, aynı zamanda hükümetin yanlışlarına işaret edilecek ve yapılması gerekenler anlatılacak.

1124 DELEGE OY KULLANACAK

Genel Başkan ve parti organlarının seçileceği kurultayda 1124 delege oy kullanacak.  Kurultayda genel başkan seçiminin yanı sıra 80 üyeden oluşan Genel İdare Kurulu (GİK) ile 10 üyeden oluşan Merkez Disiplin Kurulu (MDK) belirlenecek.

Parti kulislerinde GİK ve MDK'de köklü değişiklikler olacağı konuşuluyor.  Kurultayın yapılacağı salonunun düzenlemesinde partinin renkleri mavi ve sarı hakim olacak.

Bu arada kurultaya ilişkin davetiyeler delegelere ulaşırken, şehir dışından gelen delegeler için otel rezervasyonları yapıldı. 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (13)
 • İşte buna gülerim kahkihkohkohkihkah...... Yahu rezilsiniz var ya cidden rezilsiniz ve hala milletin önüne çıkmaktan utanmıyorsunuz bile... yazık...

  (5) (4)

 • SLOGANLA ÜLKE YÖNETME TARİHİ ÇOKTAN GEÇTİ.BUNLAR HANGİ BİLİNMEZ GEZEGENDEN GELMİŞLER.

  (0) (20)

 • hareketin Lideri Devlet BAHÇELİ

  (0) (4)

 • ulen kaç defa yazdık kadından başkan seçmeyin hadisdir diye hala yanlışa devam ediliyor

  (0) (1)

 • son söz söylendi bir kere satan her zaman satar dr DEVLET BAHÇELİ MHP genel başkanı

  (0) (5)

Tüm Yorumlar