19 Ocak 2019 09:35

İşte karşınızda 'yılın babası' binlerce kez izlendi

İşte karşınızda 'yılın babası' binlerce kez izlendi

GALLER'de oynanan çocuklar futbol maçında kaydedilen bu görüntüler sosyal medyada viral oldu.

Birleşik Krallık'a bağlı Galler'de Bow Street FC ile Ysgol Llanilar arasında oynanan 8 yaş altı minikler maçında kaydedilen görüntüler sosyal medyanın diline düştü.

Bir pozisyonda kaledeki oğlunun uygun zamanda hamle yapamayacağını anlayan baba çocuğunu gelen topa doğru itti. Minik çocuk babasının da desteğiyle ilk anda golü kurtarsa da devamında topu ağlarında görmeye engel olamadı.

YILIN BABASI
Görüntüler sosyal medyada 'yılın babası' yorumları yapılarak binlerce kez paylaşıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Misafir kardeşim Futbol savaş strateji oyunudur.

  (0) (1)

 • Oku-Anla-Anlat olarak Misafir rumuzuyla yazan kardeşime diyorum ki,bir çocuğun sosyalleşmesi Futbol ile olmaz.Tüm sporlar bedene hizmet eder.Beyne hizmet eden spor yoktur.İnsanları sosyalleştiren her konuda olan yarışmalardır,mücadelelerdir.Spor yapmayıp Ticaret yapan çocuklar daha sosyaldir.

  (0) (1)

 • yanlış düşünüyorsun, o spor çocuğunla diğer ilişkilerin ve başarıların da garantisi oluyor. ben oğlumu karateye vermiştim, hiç izlemeye gitmedim, kapıdan bırakıp kapıdan aldım, defalarca izlememi istedi, hep işim vardı ve birden gitmeyi bıraktı asla da spor yapmadı ve şimdi seneler geçti hep ketumdur, bir şey paylaşmaz benimle.. KEŞKE diyorum KEŞKE...

  (7) (9)

 • Futbol için çocuğuyla ilgilenen Baba iskele babasıdır.Babalık o kadar da ucuza gitmez.Baba olan Baba çocuğunu Bilim,Fen,Matematik ve Teknoloji alanında yetiştirir.Boş top peşinde çocuğunu koşturmaz.Ha eğlence ve spor için çocuğunla top oyna.

  (12) (12)

Tüm Yorumlar