14 Aralık 2018 19:37

İspanyollar Arda Turan'ı yerden yere vurdu

İspanyollar Arda Turan'ı yerden yere vurdu

Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgayla alakalı İspanyol gazeteci Alfredo Martinez flaş bir paylaşım geldi

Adı son olarak şarkıcı Berkay'la ettiği kavgayla gündeme gelen Medipol Başakşehir'in yıldızı Arda Turan hakkında İspanyol medyasından bomba bir yorum geldi.

Şarkıcı Berkay'la ettiği kavgayla gündeme gelen Arda hakkında İspanyol gazeteci Alfredo Martinez flaş bir paylaşım geldi. Onda Cero Radyosu'nda program yapan Martinez, resmi Twitter hesabından yayımladığı mesajda Arda hakkında şu ifadeleri kullandı:

''Daha önce de söylendiği gibi Arda Turan, tüm Barcelona tarihinin en kötü transferi.''

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgayla ilişkin soruşturma başlattı. Soruşturmanın şarkıcı Berkay'ın eşinin şikayetçi üzerine başlatıldığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında tarafların ifadeye çağrılması bekleniyor.

Ahmet Çakar Arda ve Berkay'ı gömdü olay tweete bakın

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • yok idam edilmeli bizim mileette vur deyince öldürür

    (0) (0)

  • Olay geceleyin ve barda meydana geldiğine göre Arda kusurludur. Bu durumda içeri tıkılmalı. Başakşehir de süresiz kadro dışı bırakmalı ve ağır bir para cezası vermeli.

    (0) (3)

  • şımarık ötesi,utanmayı parayla kapatmış birileri,paranın kendilerine her kötülüğü yapma hakkı tanıdığını sanan zavallı.

    (0) (4)

Tüm Yorumlar