17 Aralık 2018 10:34

İsmail Kahraman’a şok cevap: Hakkınızı helal edin! Ben etmiyorum

İsmail Kahraman’a şok cevap: Hakkınızı helal edin! Ben etmiyorum

24 Haziran seçimlerinde aday olmayan TBMM Başkanı İsmail Kahraman da son kez kürsüye çıkıp ‘helallik' istedi. TBMM kürsüsünden hakkınızı helal edin diyen Kahraman büyük bir şok yaşadı. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Kahraman’a beklenmedik bir karşılık verdi ve “Ben helal etmiyorum” dedi.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, yeniden aday olmadı ve Meclis’e ‘’Hakkınızı helal edin’’ diyerek veda etti.

Kahraman, “Evet, kuluz, hata ederiz. Kötü niyetimiz yok. Ola ki hata etmişiz, birbirimizi hoş görmek durumundayız. Helalleşelim, birbirimizi bağışlayalım” dedi. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise Kahraman’a beklenmedik bir karşılık verdi ve “Ben helal etmiyorum” dedi.

MAHMUT TANAL: BEN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM: TBMM, 24 Haziran seçimleri nedeniyle yarın son Genel Kurul çalışmasını yaparak tatile girecek. Seçimlerde milletvekili adayı olmayan siyasiler, vekillerle vedalaşıyor. TBMM Başkanı İsmail Kahraman da son kez kürsüye çıkıp ‘helallik' istedi. Ancak Kahraman, CHP'li Mahmut Tanal'dan “Ben helal etmiyorum'' cevabı aldı.

İHSANOĞLU DA VEDA ETTİ

MHP'li Ekmelettin İhsanoğlu da Meclis'e kürsüden veda etti. Kudüs nedeniyle yapılan özel görüşmede partisi adına söz alan İhsanoğlu, “Bu konuşmamla Genel Kurul'daki son görevlerimden bir tanesini yerine getirmiş oluyorum.

BENİM GÖREV SÜREM BİTMİŞ OLACAK

Benim görev sürem de bitmiş olacak. Bu çatı altında sizlerle beraber üç yıla yakın zaman geçirdim. Burada olan ve olmayan milletvekili kardeşlerimizin varsa haklarını helal etmesini isterim. Bu üç sene içerisinde sürçülisan ettiysek af ola” dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (63)
 • Hakkımızı helal etmiyoruz ismail kahraman!!!!

  (3) (3)

 • Selamunaleyküm kusura bakmayın ama daha seçime 18 ay varken elalacele seçime gidip ve tekrar aday olup ben eniyisini yaparım demek insan aklıyla alay etmek ve sanki bir matah yapmış gibi helallik istemek

  (0) (5)

 • Bizde sana aldığın maaşı helal etmiyoruz tanal pkk savunucusu haram zıkkım olsun burnundan fitil fitil gelsin

  (29) (26)

 • AKP'lilerin yaptıkları otoyollardan köprü ve tünellerden sıkıntısız geçiyorsun. AKP olmasaydı trafik kuyruğunda beklerken ya kalb krizinden gider ya da kokuşurdun. İnsan nankör olmamalıdır. AKP 70 yıldır yapılamayan yolları yaptı. Buradan şunu anlıyoruz. Yollar daha önce yapılmadıysa paralar nerelere gitti.

  (88) (42)

 • tanalada vatandaş olarakbenhakkımıhel aletmiyorum

  (41) (59)

Tüm Yorumlar