19 Ekim 2018 01:09

İş için gitti kabusu yaşadı: Üzerime çıktı zorla beni öptü

İş için gitti kabusu yaşadı: Üzerime çıktı zorla beni öptü

Sosyal medya üzerinden tanıştığı adamın iş teklifine ‘evet’ deyip İstanbul’a gelen B.Y. adlı genç kadının başına gelmeyen kaldı. Genç kadın, yanında 14 bin lirayla adamın evine gitti, sabah uyandığında ise kabusu yaşadı.

İş başvurusu için görüştüğü kişi tarafından darp edildiğini, cinsel tacize maruz kaldığını ve parasının alındığını iddia eden B.Y. adlı kadın savcılığa suç duyurusunda bulundu. İfadesi alınan genç kadın evine gittiği Tahir İ. adlı adamın kendisini taciz ettiğini ve parasını zorla aldığını iddia etti.  

Televizyonlardaki bazı stil programlarına yarışmacı olarak da katılan B.Y savcılık ifadesinde şunları anlattı:

"Şüpheli Tahir ile Kasım 2017 tarihinde sosyal medya üzerinden tanıştım. Bürosu olduğunu, yanında çalıştırmak için personel aradığını söyledi. Karşılıklı anlaştık. İstanbul'a geldim. Aynı gün Pendik'te bir eve gittik. Kredi çekeceğimi, paraya ihtiyacım olduğunu anlattım. Yardımcı olacağını söyledi. 2017'de 14 bin TL kredi çektim.

''EVİNE ARKADAŞI GELDİ ALKOL ALDILAR''
Parayı aldıktan sonra Tahir İ.'in evine geçtik. İşe başlamam karşılığında 1000 dolar para verecekti. Bir gün daha bekle yarın vereyim’ dedi. Evden ayrılmak istedim, otelde kalacağımı söyledim. Bir gün daha kalmam için kanser hastası kızı olduğunu söyledi. İnandım, o gece evinde kaldım. Evine arkadaşı geldi. Beraber alkol aldılar. Onlar alkol alırken, odama geçtim yattım. Sabah kalktığımda şüpheli Tahir'i odamda gördüm.

“ÜZERİME ÇIKTI BENİ ZORLA ÖPTÜ”
Üzerime çıktı, beni zorla öptü. Çığlık attım, korktu üzerimde kalktı. Ağzımı kapatarak evdeki arkadaşının duymamasını sağladı. İçerisinde çektiğim 14 bin TL para bulunan çantamı alarak evden çıkmaya çalıştım. Kapı kilitliydi, açamadım. Şüpheli Tahir bu sırada silah çekip başıma dayadı, 'İçerdeki arkadaşıma güvenme, ikinizi de burada öldürürüm, kimsenin ruhu duymaz' dedi ve beni yumrukladı."

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (24)
 • hiç bir haber degeri olmayan tamamen senarya tamammen bir makınanın hayat hikayesini yazmıssın

  (0) (1)

 • SENİN GİBİLERİ HABER YAPANDA SUÇ KENDİ İSTEĞİNLE GİT ONDAN SONRA ŞIRILDAKLIK YAP BASIT KERESTE

  (0) (1)

 • sen karını kızını veya kız kardeşini tanımadığın bir erkeğin evine tek başına gönderir misin??????

  (0) (4)

 • KIZIM SEN TANIMADIĞIN BİRİSĞNİN EVİNE NASIL GİDER VE ÜSTELİK ONUN EVİNDE YATIYA KALIRSIN.SEN BELLİKİ DAHA ÖNCEDE BAŞKALRININ EVİNDE YATIYA KALMIŞSIN.KİMSELERDE SUÇ ARAMA .SUÇLU SENSİN.

  (0) (7)

 • BIZ ERKEK MILLETI NEDEN HEP KADINI KÖTÜ GÖZLE GÖRÜYORUZ ANLAMIŞ DEĞİLM KADIN IYINİYETLE GİTMİŞ OLAMAZMI

  (4) (1)

Tüm Yorumlar