11 Aralık 2018 12:53

İnternetten tanıştığı kadına kamerada soyundu sonrasında...

İnternetten tanıştığı kadına kamerada soyundu sonrasında...

Edirne'de O.S.C isimli kişi, internet üzerinden tanıştığı 'ebru.kiz1' nickli kadınla karşılıklı kamera açıp soyundu... Daha sonra da 'kadın bana şantaj yapıyor" diye savcılığa koştu...

EDİRNE'de polise başvuran O.S.Ç. isimli erkek, internetten tanıştığı ve karşılıklı kamera açarak video görüntülerini çektiğini iddia ettiği kadından şikayetçi oldu.  

Edirne Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne başvuran O.S.Ç., internette yeni tanıştığı 'ebru.kiz1' rumuz isimli kadın kullanıcı ile görüntülü konuşurken karşılıklı kamerada soyunduklarını anlattı.

Karşılıklı soyundukları kadının, kendisinin görüntülerini kaydedip 3 bin lira vermediği takdirde tanıdıklarına yollamakla tehdit ettiğini öne süren O.S.C, kadından şikayetçi oldu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • İnsanlar nelerle meşgul!.. Hayret! Geçim dertleri, çoluk çocuk kaygıları, borç harç telâşları yok anlaşılan. Daha bugün bir Kur'ân kanalında "dünyâda nefsine uyanların "Kulakları kahredecek olan sûr (!) sesiyle kabirden kalkışları, herkesin kendisine yetecek derdinin olacağı ve kimsenin kimseyi görmeye çalışamayacağı"ile ilgili âyetler okundu, me'âl verildi. Titredim. Biliyor olsam da titredim. Allâhü Te'âlâ cümlemizi mâlâyânî işlerden, günahlardan korusun!

  (2) (3)

 • ya acınası cisim her yere saçma sapan yazıp siyaset yaptığını sanıyorsun. Az kaldı sen ve senin zihniyetinin biteceği güne. 2019 seçimleri inşallah bunun son noktası olacak.

  (0) (0)

 • chp ile ne alakası var..

  (1) (2)

 • chp zihniyetin düştügü hale bakın hele

  (3) (4)

 • pardon hasta mısınız?

  (0) (4)

Tüm Yorumlar