19 Aralık 2018 08:58

İndirime katılan şirket sayısı 100'ü geçti

İndirime katılan şirket sayısı 100'ü geçti

"Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na ve bu kapsamda başlatılan indirim kampanyasına destek hızla büyüyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın koordinesinde yapılan çağrının ardından "#TürkiyeKazanacak" etiketiyle dün faaliyete geçen "enflasyonlamucadele.org.tr" internet sitesinden indirim kampanyasına destek verdiğini belirten kurum ve kuruluşların sayısı hızla arttı.

Bu kapsamda, Koç, Sabancı, Boyner, Eczacıbaşı, Yıldız, Doğuş Grubu, Teknosa, Koçtaş, Şok, A101, Metro, Migros, Carrefour, BİM, D&R, Beymen, Fabrika, Network, Kiğılı, Damat, MÜSİAD, TÜSİAD, YASED, TOBB, Sinpaş GYO, Bereket Sigorta, AOÇ, TMO'nun da aralarında yer aldığı 100'den fazla kuruluş kampanyaya destek verdiğini açıkladı.

Bakan Albayrak, Türkiye'nin, enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan programın, özel sektörün gönüllülük esasına dayalı desteğini hedeflediğini belirtmişti.

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na katkı sağlamak isteyen tüm firmalara, ürün ve hizmetlerinde yıl sonuna kadar asgari yüzde 10 indirim yapmaları çağrısında bulunulmuştu.

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (30)
 • Herkes farkina varsin artık ülkemiz elden gidiyor.kimse farkinda değil.

  (1) (2)

 • HEPSİ YALAN HANİ NERDE İNDİRİM HEPSİ DEVLETİ KANDIRIYOR AMA HALKI KANDIRAMAZSINIZ HERŞEY ORTADA BİM DE A101 ŞOK HIRSIZ YALANCILAR İNEN BİRŞEY YOK

  (0) (0)

 • Hiç inanmıyorum bimde ıslak mendil bile 6 buçuk lira olmuş indirceklerine daha kazıklıyorlar

  (0) (0)

 • Bana borç verecek bir şirket var mı? Konkordato istesem bile nafile.bitmiş iflas etmiş durumda bir vatandaşım. Evli 4 çocuklu (4 öğrenci) kiracı ve tek çalışan. 15 inde maaş 17 sinde para yok..

  (0) (2)

 • Şirketler indirime giderken fiyatlar kaça iniyor, Hükumet ne yapıyor, yeni uçak ve lüks harcamalar yapıyor mu ben ona bakarım.

  (0) (4)

Tüm Yorumlar