21 Kasım 2018 00:23

İki parti Anadolu Partisi'ne katıldı

İki parti Anadolu Partisi'ne katıldı

Emine Ülker Tarhan'ın lideri olduğu Anadolu Partisi'ne katılım dolayısıyla tören düzenlendi.

Engelsiz Türkiye Partisi ve Milli İttifak Platformu üyeleri Anadolu Partisi'ne katıldı.

Parti genel merkezinde düzenlenen törende, Engelsiz Türkiye Partisi Başkanı Muharrem Parmaksız ile parti yöneticilerine, Milli İttifak Platformu Başkanı Ruşen Yaşlıoğlu ile platform üyelerine rozet takıldı.

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, cumhuriyete sahip çıkmak isteyen herkese umut olmak için partiyi kurduklarını belirtti.

7 HAZİRAN AKŞAMI TÜRKİYE'Yİ HEP BİRLİKTE ŞAŞIRTACAĞIZ

Tarhan, "Cumhuriyete omuz vermek isteyen, ülkemizin bölünmesini istemeyen, bizimle yola çıkan ve sonradan bize katılan herkesle birlikte yürüyecek ve eminim ki 7 Haziran akşamı Türkiye'yi hep birlikte şaşırtacağız" diye konuştu.

ANADOLU PARTİSİ'NDEN DSP İLE İTTİFAK ÇALIŞMASI

TARHAN'DAN CHP İLE İTTİFAKA YEŞİL IŞIK

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (30)
 • Senin Baş imam ve çocukları Kafası kundaklılar öyle düşünmüyor ama!.. Din allah diye malı götürüyorlar ...

  (2) (0)

 • Sen din iman cehennem ahiret safsataları ile uyu!........ Allah'ın dediği olur zannet!.. AKP başına bela olsun!........

  (1) (0)

 • sen de öyle diyorsun ama iş öyle değil. sana göre öyle bildiğini söyle. tınnnnnnnn...

  (1) (0)

 • Bize ahireti vaad edip dünyada din adına zengin yaşamayı telkin ediyorlar...dinsiz dincilerin tipik karakteridir.siz hiç fakir dinci gördünüz mü (Tarikat olsun cemaat olsun) biz hem bu dünyayı hem de ahiretimize sahip çıkıyuruz.

  (1) (0)

 • afrodizyak, "bu özgürlük anlayışınızı birgün test etmek istedim.hayat kısa bencede herşeyi kısa hayatta yapmak lazım.özgür kadın derken açılım yapmanız mümkün mü". deyip aklinca kelime oyunu yapiyor. birisi de cikip evet özgür kadin acilimi yapacagiz ailendeki bütün kadinlari topla gel derse ne diyeceksin.

  (0) (0)

Tüm Yorumlar