22 Mart 2018 20:29

İbrahim Tatlıses'ten beddualı mesaj

İbrahim Tatlıses'ten beddualı mesaj

İbrahim Tatlıses, Suriye'de yaralanan küçük çocukların fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Tatlıses fotoğrafın altına beddua yazdı. İşte o paylaşım...

SURİYE'de rejim karşıtı gösterilerin ardından yapılan tahliyeler sırasında saldırı düzenlenmiş, 126 kişi hayatını kaybetmişti. Kendilerine cips ve kraker dağıtılmasını bekleyen çocuklara çok yakın yerde düzenlenen saldırıda 68 çocuk hayatını kaybetmişti.

 O çocukların arasında yaralanan küçük kızın kamerayı görünce bir an yaşadıklarını unutup gülümsemesi sosyal medyada büyük yankı buldu. Savaşta en çok her şeyden habersiz çocukların zarar görmesi herkesi derinden sarstığı gibi İbrahim Tatlıses'i de çok üzdü.

"BU GÖRÜNTÜYE KİM SEBEP OLMUŞSA ALLAH ONLARI HELAK ETSİN"

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses Instagram hesabından Suriyeli kızın fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düştü: "Bu mübarek günde içimizi sızlatan bu görüntüye kim sebep olmuşsa, Allah'ım onları Helak etsin... Hayırlı Cumalar..."

       

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • o çocuğun dinini ırkını soruyormuyuz? çocuk çocuktur isterse yahudi çocuğu olsun.ama bazıları biz gibi düşünmeyip müslüman çocukları ölünce ses çıkarmıyorlar

    (0) (0)

  • Kimsenin helak olduğu yok,kötülük kazanıyor.!!

    (0) (0)

  • sen önce kendi vatandaşın için üzül bizim ülkede ne çocuklar helak oluyor haberin varmı tatlıcık

    (3) (0)

Tüm Yorumlar