15 Aralık 2018 20:57

İbrahim Tatlıses Onur Ödülü alacak!

İbrahim Tatlıses Onur Ödülü alacak!

İbrahim Tatlıses’in, 55. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde "Onur Ödülü" alacağı bildirildi. Organizasyon tarafından yapılan açıklamada, İbrahim Tatlıses’in cuma günü düzenlenecek olan törende ödül alacağı açıklandı.

Hem şarkılarıyla hem oynadığı filmleriyle taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış olan Tatlıses, Antalya Film Festivali'nde Onur Ödülü'ne layık görüldü.
Yapılan  açıklamada Tatlıses'in, 1977’de "Ayağında Kundura" albümüyle müzik piyasasına, 1978’de de albümüyle aynı adı taşıyan filmiyle sinemaya giriş yaptığı hatırlatılıp, "Seksenli yıllarda çıkardığı albümleriyle satış rakamları milyonları bulan Tatlıses’in müzik hayatındaki başarısı ve popülerliği kısa süre sonra kendisine sinemanın kapılarını açtı. Tatlıses, sinema kariyerinde 20 filme yönetmen, 3 filme senarist, 2 filme yapımcı ve 36 filme oyuncu olarak imza attı." ifadelerine yer verildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • FERDİ TAYFUR A NEDEN VERMİYORSUNUZ LAA

    (0) (1)

  • Onur ödülü verecek başka kimse yokmuydu?Yalandan teyyare bırakın bunları.

    (0) (3)

  • IBRAHIM DUSUNUYORUMDA ISLEDIGIN GUNAHLARIN KARSILIGI BU DUNYADA ODUL OLUR OBUR DUNYADA NE OLUR BILEMEM YUKUN COK AGIR ALLAH SANA OMUR VERDIKI GUNAHLARINI HAFIFLET DIYE SEN NE YAPIYORSUN OTURMUS CIG KOFTE KEBAP YIYORSUN BIR TABAK YIYORSAN ON TABAK YEDIRKI SIRATTAN GECERKEN ISLEDIGIN SEVAP SANA YARDIMCI OLSUN OFLU BABAYI DINLE

    (0) (2)

Tüm Yorumlar