24 Haziran 2018 17:36

İbrahim Erkal öldü mü eşi Filiz Akgün'ü kahreden gece

İbrahim Erkal öldü mü eşi Filiz Akgün'ü kahreden gece

İbrahim Erkal bir haftayı süredir derin koma durumunda. Eşi başucundan ayrılmazken son durumu hakkında doktorlar açıklama yaptı. İbrahim Erkal öldü haberlerine ise basın merkezinden üst üste iki açıklama geldi. 20.04.2017

Makinaya bağlı olarak yaşatılan İbrahim Erkal'ın öldüğü şeklinde çıkan haberler dün gece hızla yayıldı. Eşi Filiz Akgün bu haberler sebebiyle zor bir gece geçirirken, İbrahim Erkal'ın basın danışmanı devreye girip arka arkaya açıklamalar geçti. İbrahim Erkal'ın 'öldüğü' şeklindeki haberlere itibar edilmesi istenen açıklamada sanatçı için sevenlerinden dua istendi.

Peki İbrahim Erkal'ın durumu nasıl, doktorlar ne diyor. Erkal'ın tedavi gördüğü Ulus'taki özel Liv Hospital'dan gelen son açıklama çok fazla umut vaadetmiyor. Açıklamada yoğun bakım servisinde tedavisi süren İbrahim Erkal'ın beynindeki kanamanın durdurulmasına rağmen ödeminin devam ettiği belirtildi.

İbrahim Erkal makinaya bağlı yaşıyor
Doktorları Erkal'ın yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

İbrahim Erkal öldü mü haberlerine açıklama

İbrahim Erkal ile eşi Filiz Akgün ünlü sanatçının rahatsızlığından 10 gün önce ikinci kızlarını kucaklarına almıştı. Lohusalık döneminde olan Filiz Akgün Erkal için bu süreç çok daha zorlu geçiyor. Erkal'ın eşini en çok zorlayan da 'öldü' söylentilerinin çıkması oluyor.

İbrahim Erkal'ın makinalara bağlı olarak hayata tutunması sık sık "öldü" spekülasyonlarının çıkmasına sebep oluyor. Dün gece de böyle bir haber ortalığa yayıldı. Bunun üzerine sanatçının basın ofisi devreye girip facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı;


Bu açıklama da İbrahim Erkal 'öldü' söylentilerini durdurmaya yetmeyince basın merkezi bir açıklama daha yapmak durumunda kaldı. O açıklamada İbrahim Erkal'ın durumunun stabil olduğu vurgulandı.

İbrahim Erkal'ı zor günlerinde hayranları da yalnız bırakmıyor. Hastanede kurulan deftere iyi dileklerini yazan Erkal'ın hayranları hastanenin karşısına da pankart astı. Hayranları sanatçının büyük bir fotoğrafının bulunduğu pankarta "Dualarımız seninle" yazdı.

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir?

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • yetti bu ibrahim erkal haberleri nereyi açarsan orada başka vatandaşlarda hastalkanıyor iyice sıktı ha medyanın çifte standardı insanı bezdiriyor iyice itici birdurum

    (2) (1)

  • BİR SÜRE İNSANLARI RAHAT BIRAKSANIZ,ONLAR ACI İÇİNDE SİZ HABER PEŞİNDE !!!

    (0) (1)

  • Haber içeriğinde basın açıklamasının öldü haberlerine itibat edilmesi'ni yazmışsınız. Yaptığınız haberle adamı öldürmüşsünüz. İbrahim Erkal'ın 'öldüğü' şeklindeki haberlere itibar "edilmesi" istenen.....

    (0) (0)

Tüm Yorumlar