25 Haziran 2018 18:34

İade KHK'sı var mı? Yıldırım'dan yeni KHK açıklaması

İade KHK'sı var mı? Yıldırım'dan yeni KHK açıklaması

Yeni KHK çıkacak mı İade KHK bekleyenlerin gözü kulağı hükümetten gelece açıklamada. Başbakan Yıldırım, KKTC dönüşü merak edilen soruya yanıt verdi.

İhraç edilen memurlar için yeni iade KHK'ları çıkacak mı? Merak edilen soruya Başbakan Binali Yıldırım yanıt verdi. FETÖ ile mücadelede mağdur olduğunu söyleyenlerin gözü Başbakan Binali Yıldırım'da.

Yıldırım, KKTC dönüşü uçakta gazetecilerin gündeme ilişkin sorularına cevap verirken konu başlıklarından birisi de KHK'lar oldu. 

"ARAŞTIRMALARI TAMAMLANDIKÇA İŞLEMLER YAPILIYOR"

Gazetecilerin "Kamudan ihraç ve iade KHK’sı var mı?" sorusuna Yıldırım, "FETÖ terörle mücadele kapsamındaki çalışmalar devam ediyor. Peyderpey çalışmalar tespit edildikçe, araştırmaları tamamlandıkça işlemler yapılıyor. Yani bu işe ilk günden beri ara verilmedi, tamamlayıncaya kadar devam edecek.” diye yanıt verdi.

Başbakan Binali Yıldırım FETÖ 'mağdurlarına' müjdeyi verdi

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • ohal ve khk le yönetilen ülkede demokrasi var öyle mi?ohal ve khk ler, bu ülkede kırk haramilerin kılıcı olarak uygulanmaktadır.

    (28) (15)

  • yani kısaca. bir numara yok , arada sol görüşlülerde feto diye yollandı. kaymakam birim amirleri toplantısında söyledi" işte size fırsat , şüphelendiğinizi söyleyin atalım " diye

    (0) (1)

Tüm Yorumlar