16 Ocak 2019 09:44

Hükümetten hazine arazilerini kullananlara müjde!

Hükümetten hazine arazilerini kullananlara müjde!

Hazineye ait tarım arazilerini satın almak isteyenleri ilgilendiren bir son dakika haberi geldi. Maliye Bakanı Naci Ağbal hazine arazilerini kullananlara müjdeyi verdi. Kullanıcısı olup da Hazineye ait tarım arazilerini satın almak isteyen için başvuru süresi 7 Eylül'e kadar uzatıldı.

Maliye Bakanı Naci Ağbal, "2B arazilerini doğrudan satın alma hakkı olup süresi içinde başvurmayanlara ve başvuru yapıp peşinatını veya taksitlerini yatırmadığı için hakkını kaybedenlere 30 Kasım'a kadar başvuru ve ödeme imkanı sunduk" dedi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın açıklamasından satırbaşları;

2B arazilerini doğrudan satın alma hakkı olup süresi içinde başvurmayanlara ve başvuru yapıp peşinatını veya taksitlerini yatırmadığı için hakkını kaybedenlere 30 Kasım'a kadar başvuru ve ödeme imkanı sunduk.

Kullanıcısı olup da Hazineye ait tarım arazilerini satın almak isteyen ancak süresi içinde başvuramayanlara 7 Eylül'e kadar başvuru yapma, peşinatını veya taksitlerini zamanında yatıramayanlara da 30 Kasım'a kadar ödeme imkanı getirdik.

İstanbul'un Sultanbeyli ilçesindeki 40 yıllık sorunu çözüme kavuşturduk. Belediyeye devredilen taşınmazlar, 200 bin civarındaki fiili kullanıcısına uygun bedelle satılacak.

İmar barışı başvurusu nasıl olacak işte ayrıntılar

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • ne güzel devlet arazisini bedavadan kon , son aftır , oy -seçim derken dik apartman zengin ol bu ülkede namuslu ve kanunlara uyarak yaşama enayilik

  (3) (1)

 • son kalan tarım arazileride peşkeş çekildikten sonra elde bişey kalmayacak.arazilerin çoğu akp li yandaşlara peşkeş çekilecek.izleyin görün

  (2) (1)

 • HAZİNE ARAZİSİ YEŞİL ALAN ORMAN KALDIMI KARDEŞİM HERYER BETON YIĞINI OLMAYA DEVAM EDİYOR İNŞAAT FURYASI ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR HANGİ HAZİNEDEN BAHSEDİYORSUNUZ

  (1) (1)

 • AK Partili kardeşlerim, Reis, tv.lere çıkıyor, kimse izlemiyor, izlemede 5.sırada...Mitingler boş geçiyor, millet ne düşünüyor ekonomi için... bu millet REİS'in değerini anlaması için bu dönem dilensin....zaten 6 ay da kaçarlar.. 2019 mart seçimlerinde yeniden dinlenmiş olarak yeniden seçeriz.

  (2) (2)

 • ispanyada hükümet yolsuzluktan dolayi mecliste devrildi, hükümet partisinin yolsuzluga karisan milletvekillerine uzun hapis cezalari verildi, iste avrupa

  (2) (3)

Tüm Yorumlar