16 Ocak 2019 09:46

Hollanda'dan büyük provokasyon! Hz. Muhammed karikatürleri...

Hollanda'dan büyük provokasyon! Hz. Muhammed karikatürleri...

Liderliğini ırkçı Geert Wilders’in yaptığı Müslüman düşmanı Hollanda’daki Özgürlük Partisi bu kez de Hollanda Parlamentosu’nda Hazreti Muhammed’i tasvir eden karikatürler yarışması düzenleyecek.

Liderliğini ırkçı Geert Wilders’in yaptığı Hollanda’daki Özgürlük Partisi büyük bir provokasyona imza atmaya hazırlanıyor. Her fırsatta Müslüman karşıtı eylemlerde bulunan Özgürlük Partisi, bu kez de Hollanda Parlamentosu’nda Hazreti Muhammed’i tasvir eden karikatürler yarışması düzenleyecek.

YENİ CHARLİE HEDBO ARAYIŞI... Daha önce Hazreti Muhammed’in karikatürlerinin çizilmesi büyük gerginliğe neden olmuştu. 2015’te Fransız Charlie Hebdo’da yayımlanan karikatürler sonrasında terör saldırısı düzenlenmiş ve derginin 12 çalışanı hayatını kaybetmişti.  2005’te de Danimarka’da yayımlanan Hazreti Muhammed karikatürleri Müslüman ülkelerde büyük protestolar yaşanmasına neden olmuştu. 

TERÖRLE MÜCADELE AJANSI YEŞİL IŞIK YAKTI.. Geçmişte yaşanan bu deneyimlere rağmen partiden yapılan açıklamada, Hollanda’nın terörle mücadele ajansı NCTV’nin yarışmanın düzenlenmesine yeşil ışık yaktığı belirtildi. Wilders ve partisi göçmenlere ve Müslümanlara yönelik son derece agresif bir politika izlemesiyle tanınıyor. Kuran’ın yasaklanmasını talep eden Wilders, İslam’ın da totaliter bir inanç olduğu görüşünü savunuyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • müslümanları sınırdışı edin Avrupadan ve Amerikadan daha iyi bence.

  (1) (1)

 • KAŞINIYOSUNUZ DA, NE HOLLANDA KALACAK NE AVRUPA HABERİNİZ YOK

  (0) (6)

 • RABBİM BU HAÇLI SOYSUZLARINA ÖYLE BİR MUSİBET VER Kİ HELE BU HOLLANDA DENEN KAHPE DEVLET'İN RAKIMI DENİZİN ALTINDA O DENİZLE BERABER HARİTADAN SİLSİN İNŞALLAH

  (1) (9)

 • Dinsizsiniz imansızsınız Bari başka inanca sahip olan kutsallarına dil uzatmayın bre kafirler.! Allah hesabını soracak sizlerden dünyevi şeytanlar.

  (0) (9)

Tüm Yorumlar