19 Kasım 2018 09:51

Haydar Baş’ın “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı.

Haydar Baş’ın “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı.

Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile çok konuşulan Prof.Dr. Haydar Baş’ın yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” raflardaki yerini aldı.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Haydar Baş, 3. baskısı yapılan "Hoş geldin Atatürk" adlı kitapla ilgili değerlendirmeler yaptı.

Eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koyduğunu dile getiren Prof.Baş, şu ifadeleri kullandı:

"ATATÜRK YENİDEN DOĞUYOR"
"Bu kitapla bütün ezberler bozulacak. Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçekler gün yüzüne çıkaracak. Çok uzun zamandır araştırıyorum.  Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir.”

Prof. Baş ,“ Doğmuş yaşamış bir Atatürk var. Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini “ Hoş geldin Atatürk” koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor. “Hoş geldin Atatürk”, Hayırlı uğurlu olsun ” dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • müslüman türk olmayanlar kendin hemen belli ediyor

  (1) (0)

 • ALLAH razı olsun HAYDAR HOCA dan

  (13) (3)

 • ALLAH razı olsun HAYDAR HOCA dan hak ve hakikatleri dile getirdiyi için

  (5) (2)

 • haydar bas degil haydar kelle.

  (3) (13)

 • Ben kitabı aldım okumaya başladım çok güzel. Kaynaklara dayanıyor. Bu güne kadar Atatürk’ün bilinmeyen yönlerine değinmiş. Tebrik ediyorum Sayın Haydar beyi.

  (9) (3)

Tüm Yorumlar