22 Ocak 2019 07:19

Gündemi sarsacak Meral Akşener iddiası! Hedefindeki isim kim?

Gündemi sarsacak Meral Akşener iddiası! Hedefindeki isim kim?

Muhafazakar Yükseliş Partisi Genel Başkanı (MYP) Ahmet Reyiz Yılmaz, Meral Akşener'in Koray Aydın tarafından ortaya konulan teşkilat başarısını kabullenemediğini söyleyerek,"Akşener'in hedefindeki isim Koray Aydın'dır. Kendisi ve yakın çevresi Kocaeli ile İzmir ekibi alınacak parti yardımı başta olmak üzere parti de kontrolü elde tutmak için Koray Aydın’ı saf dışı etmek istiyorlar. " dedi.

MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, İYİ Parti'de yaşananlarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Yılmaz, Meral Akşener'in Koray Aydın tarafından ortaya konulan teşkilat başarısını kabullenemediğini söyleyerek, "Akşener'in hedefindeki isim Koray Aydın'dır. Kendisi ve yakın çevresi Kocaeli ile İzmir ekibi alınacak parti yardımı başta olmak üzere parti de kontrolü elde tutmak için Koray Aydın’ı saf dışı etmek istiyorlar. Akşener halkta karşılığı olan biri değil. Sözde kendisine ilgi varmış gibi senaryo ile evine insan toplatmıştır. Bu eski Doğru Yol geleceğidir. Amaç geri gelerek partiye dizayn vermektir" dedi.

TEK HEDEF AÇIK VE NET KORAY AYDIN'DIR: Akşener'in ilk önce geri dönmeyeceğini belirten MYP Lideri Yılmaz; "Akşener, güya dönmem ayrıldım mesajları ile kendisine bir ilgi var görüntüsü sağlayarak amacı olan ekibi ile parti egemenliğini sağlamak istemiştir. Burada tek hedef ise açık ve net Koray Aydın’dır. Koray Aydın oradan ayrıldığı an ortada bir parti kalmayacak ve Akşener ile ekibi alınacak yardım üzerine oturacaktır. Buradan Türk milletine hayrı olacak bir iş çıkmaz" dedi.

AYDIN BAHÇELİ'Yİ YUHALATMAZ: Koray Aydın'ın ülkücü olduğunu söyleyen MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, "Bahçeli için Koray Aydın tarafından yuhalatmaya yönelik bir kelime çıkmaz. Koray Aydın bütün ömrünü MHP içinde geçirmiş bir kurucu kişilik ve aktör olarak yılların geleneğinden kalma bir alışkanlığı refleks olarak kullanmıştır" dedi.

AKŞENER LİDER FİLAN DEĞİL: Akşener'e sert eleştirilerde bulunan MYP Lideri Yılmaz; "Akşener mevcut oluşumda lider filan değildir. Orada teşkilat hareketinin lideri tüm Türkiye görmüştür ki Koray Aydın’dır. Koray Aydın katılmadan önce 30 kişi bir araya gelip partileşmeyi beceremeyenler şimdi İP hareketinde doğal liderlik sergileyen Koray Aydın’ı utanmadan ahlak dışı bir şekilde hedefe koymuşturlar. Bunların halkın karşısında yüzde bir bile kıymeti itibarı olmadıkları Koray Aydın’ın MHP çatısına yeniden dönmesiyle görüleceğinden de şüphem yoktur.

KORAY AYDIN'I UYARDIM: Akşener ve ekibi konusunda Koray Aydın’ı uyardım. Akşener’in grupçu olduğunu Koray Aydın’ın en başından kendisinin de güçlü bir ekibi olması gerektiğini kendisine hep söyledim. Ben 2009 yılında MHP çatısı altında Genel Başkanlığa Adaylık süreci yaşarken değişim hareketini isteyen ilk isimdim. O zaman bugünkü Akşener ve ekibi Bahçeli için elbise yırtıyor benim MHP çatısından ihracım için borazancılık yapıyorlardı. Şimdi aynı isimlerin Koray Aydın’ı laf arasında söylediği sözle alakalı yaygara kopartmaları tam bir komedya " dedi.

İYİ Parti'den Akşener açıklaması! Kimse beklemesin!

Koray Aydın'dan, Meral Akşener paylaşımı

 

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (15)
 • Devlet Bahceli, Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz seçimde yenilince koalisyon çökmüş, Devlet Bahceli 'ben istifa ediyorum' demişti. Bunun üzerine Tansu çiller ve Mesut Yılmaz da parti başkanlıklarından istifa etmişlerdi. Ve sonra Devlet Bahceli 'partililer beni geri istiyor' diyip istifasını geri çekmişti iyimi. Şimdi Akşener aynı yoldan gidiyor ve istifasını geri çekti. Ama Kılıçdaroğlu gaza gelip istifa etmedi.

  (0) (4)

 • MHP adam olsaydı Koray Aydın'ı bırakmazdı.

  (6) (1)

 • Koray AYDIN 1999 depreminde bayındırlık bakanıydı dış ülkelerden gelen yardımları gaftilemekten (roman kardeşlerin terimi sorun) yüce divanda yargılandı mal varlığını belgeleyemedi buna rağmen fetöcü mahkeme heyeti kendisini akladı profesyonel Arsen LÜPEN olarak paçayı yırttı EVET kendisi çok asil erdemli bir milliyetçidir öksüz yetim hakkına zinhar dokunmaz iyi biliriz:::!!!!!

  (5) (9)

 • Allahın gözüne perde çektiği gözü dünyanın tabipleri toplansa ne yazar bu takım mahalle takımından beter millette karşılığı yok ama fetöcinler sanal medyada kıçını yırtıyor destek için yorumlardan anlaşılıyor ayrıca kuruluşta FEDOLAR akışı olmsaydı bu iş efsunlu büylü 1 dolarla olacak iş değildi gülüm bedavaya saz çalmayın birazda oynayın bakalım

  (0) (4)

 • SEN BOŞUNA O YAŞA KADAR YAŞAMIZSIN FİKRİ EFENDİ. DEVAM ET MERAL HANIM A,

  (2) (2)

Tüm Yorumlar