15 Aralık 2018 17:16

Gülbey Türkücü bulundu mu balona rövaşata atan adam Müge Anlı son durum

Gülbey Türkücü bulundu mu balona rövaşata atan adam Müge Anlı son durum

Gülbey Türkücü bulundu mu son durum ne? Ankara'da balona röveşata atan adam olarak fenomen olan Gülbey Türkücü her yerde aranıyor. Acılı anne balona röveşata atan çocuklarını bulabilmek için Müge Anlı'ya geldi.

Balona röveşata atan adam olarak fenomen olan Gülbey Türkücü'nün hayatından dram çıktı. Psikolojik rahatsızlığı olan ve annesinin ikinci evliliğinden zorluk yaşayan Gülbey Türkücü her yerde aranıyor. Gelin hep birlikte olaya bakalım.

Kahramanmaraş'ta yaşayan ve daha sonra Ankara'da ortaya çıkan ve kendisinden 3 aydır haber alınamayan Gülbey Türkücü için arama çalışmaları başladı. Balona röveşata atmasıyla fenomen haline gelen Gülbey Türkücü'nün psikolojik tedavi gördüğü ortaya çıktı. Annesinin haberleri izlemesiyle birlikte durumu fark etmesi bir oldu. Acılı anne Müge Anlı'ya gelerek oğlunu aramak için çalışmalar başlatılmasını istedi. 

ANNESİNİN İKİNCİ EŞİNDEN ŞİDDET GÖRDÜ

3 ay önce Kahramanmaraş'ta evlerinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen Gülbey Türkücü sosyal medyada fenomen haline geldi. Gülbey Türkücü'nün bulunması için her yerde arama çalışmaları başlatılırken fotoğrafları da televizyon ekranlarından yayınlandı. İsmini vermek istemeyen bir izleyici Gülbey'in neden sorunlar yaşadığını annesinin bildiğini söyledi. Gülbey Türkücü ile ilgili bilgiler veren ve ismini söylemeyen izleyici bir sıkıntısının olduğunu söyledi.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VAR

Gülbey Türkücü ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. 24 yaşındaki Gülbey Türkücü'nün annesinin ikinci evliliği olan eşiyle iyi anlaşamadığı ve şiddet kullandığı ortaya çıktı.

Balona röveşata atan adam bakın kim çıktı meğer 3 aydır...

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)