17 Aralık 2018 17:01

Göksel Gümüşdağ Abdullah Avcı transferi hakkında konuştu!

Göksel Gümüşdağ Abdullah Avcı transferi hakkında konuştu!

Başakşehir takımının teknik direktörü Abdullah Avcı'nın sezon sonunda Fenerbahçe ile yoluna devam edeceği konuşuluyordu. Bu durum hakkında başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun takıma veda etmesinin ardından teknik direktör arayışına geçen Ali Koç'un, Abdullah Avcı ile görüşmelere başladığı hakkında iddialar ortaya atıldı. Yapılan haberlerde Ali Koç'la Abdullah Avcı'nın prensipte anlaştığı ve sezon bitiminde takımın başına geçeceği yazıyordu. Bu duruma sessiz kalmayan Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ, TRT Spor'a özel açıklamalarda bulundu.

BİZİM BİR BİLGİMİZ YOK
Göksel Gümüşdağ: "Hedefimiz belli. Biz 5 yıldır aynı hedefe odaklanıyoruz. Amacımız şampiyon olmak. Avcı ile 12 yıldır beraberiz. Bizle istişare etmeden hocamız bir başka kulüple görüşmez. Bizim bilgimiz olmadan Abdullah Avcı ile görüşülüyorsa bu konuda bir bilgimiz yok şu an için."

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • belediyeler futboldan uzak durmalı kamu kaynaklarını futbola harcamamalı halka hizmet için harcamalı ama bunu dinleyen uygulayan yok

    (0) (0)

  • herşeyden de olmasın bilginiz herşeyide bilme biz istersek alırız avcıyı biz 25 milyonuz siz kaç kişisiniz

    (0) (0)

Tüm Yorumlar