19 Kasım 2018 00:33

Gelinim Mutfakta gün birincisi 8 Kasım çeyrek altını kim kazandı

Gelinim Mutfakta gün birincisi 8 Kasım çeyrek altını kim kazandı

Gelinim Mutfakta'da 8 Kasım Perşembe günü yayınlanan 34. haftanın dördüncü günü tamamlandı. Saat 12:15'te ekrana gelen bölümde, kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı sorularının yanıtı da belli oldu. İşte Gelinim Mutfakta'da 34. haftanın haftanın dördüncü gününde öne çıkanlar...

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 34. haftanın dördüncü günü tamamlandı. 8 Kasım Perşembe günü ekrana gelen bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları Şakşukaları  kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Çeyrek Altını Kim Kazandı? Haftanın dördüncü gününde Özüm 16 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Cansu ve Betül 12, Ezgi ise 11 puan toplayabildi. 

Yarışmacıların toplam puanları şu şekilde; 

  1. Ezgi: 55
  2. Cansu: 53
  3. Betül: 48
  4. Özüm: 46

Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı işte 7 Kasım gün birincisi

Gelinim Mutfakta Cansu kimdir? Cansu ile kaynanası Sevgül hanım, yarışmadan çekilen Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanım’ın yerine gelmişti. İlk elendiğinde hamile olan Cansu'nun karnı çok belli değildi. Yarışmacının doğuma sadece 1 ay kala programa tekrar katılması ise eleştiri konusu olmuştu. Cansu yarışmadan kazanacağı altınları doğumu için kullanacağını söylemişti.

Gelinim Mutfakta 33. Haftanın Sonuçları: Haftanın final gününde açıklanan sonuçlara göre 66 puanla Özüm haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna takarken 56 puan toplayan Başak ise yarışmaya veda eden isim oldu.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)