19 Ocak 2019 08:54

FETÖ'yü savunduğu tweetler İslam'ı çıldırttı!

FETÖ'yü savunduğu tweetler İslam'ı çıldırttı!

TBMM Genel Kurulu'nda FETÖ operasyonlarını eleştiren, AK Parti'ye hakaret üstüne hakaret savuran Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, Akit TV canlı yayında gazetecilerle tartıştı. FETÖ lehine attığı tweetler ekrana getirilince İslam canlı yayını terk etti.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un darbe şakşakçılığıyla suçladığı Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam bu kez de canlı yayında gazetecilerle tartıştı. Attığı FETÖ taraftarı tweetlerinin hatırlatılması üzerine İslam canlı yayını terk etti.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında FETÖ soruşturması başlatılan Cihangir İslam bu kez de Akit TV moderatörüyle tartıştı. TBMM'de yaptığı konuşmada FETÖ operasyonlarını eleştiren İslam, Akit TV'deki programda attığı tweetlere cevap verdi. Kapatılan FETÖ'nün yayın organlarının FETÖ operasyonlarını eleştiren haberlerini paylaştığını kabul eden İslam, ardı ardına tweetlerin ekrana gelmesi üzerine sinirlerine hakim olamadı.

"BANA FETÖ'CÜ DİYEMEZSİNİZ"

Programın moderatörü Yusuf Ozan Demir, İslam'a 17-25 Aralık sürecindeki tavrını hatırlattı. Demir'in bu sözleri üzerine ayağı kalkan İslam, kendisine FETÖ'cü suçlaması yapıldığını ileri sürerek programı terk etti.

İşte canlı yayında yaşanan o tartışma;

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (16)
 • yuh artık anti fetöcüyü fetöcü yaptılar.

  (1) (2)

 • Boşuna uğraşmayın bir saadet partiliden fetöcü çıkmaz .Bu ülkenin en milli ve manevi degerlerine sahip çıkan ,allah rızasinı gözetleyen bir harekettir.

  (5) (3)

 • İyide bu fetometre sadece TSK ya mı çalışıyor Bakanlıklar, Kamu kurum ve Kuruluşları,TBMM,Üniversiteler ve STK diye geçinenler de niye uygulanmaz Bu milleti aptal yerine koymayın bu fetometre herkese uygulansın derim

  (13) (4)

 • Saadet değil ki sol parti onlar:) kendi başlarını yesinler.

  (7) (3)

 • bunları kim çörekledi acaba kim yol verdi kamu kurum ve kuruluşlarına askere polise adalete kim izin verdi göz yumdu parsel parsel verdi peşkeş çekti arsaları sokaktaki vatandaşmı hadi söyleyin

  (4) (5)

Tüm Yorumlar