19 Temmuz 2018 02:47

FETÖ'cü iş adamının 8 şirketine kayyum atandı!

FETÖ'cü iş adamının 8 şirketine kayyum atandı!

KAHRAMANMARAŞ'ta Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmalar kapsamında 8 şirkete kayyum atadı.

KAHRAMANMARAŞ'ta Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında iş adamı C.K'ye ait şirketlerle ilgili inceleme başlatıldı.

C.K'ya ait olan Sefa Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Kısakürek Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Duru Yağ Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Arter Madencilik Nakliyat Taşımacılık Ticaret Sanayi Limited Şirketi, FNK Gıda Pazarlama Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Duru Trafik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Duygal Kısakürek İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile Vobit İletişim Telekomünikasyon Elektrik Elektronik Ticaret ve Sanayi Limited şirketlerine 1. ve 2. sulh ceza mahkemelerince kayyum atanmasına karar verildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Tamam. Güzel. İyi olmuş. Fakat 2001'den bu yana 16 yıldır 160.000 kişinin parasının üzerinde yatan ÖREN ailesinin İHLASFİNANS'ına neden KAYYUM atanmaz?

    (0) (18)

  • Tüm mallarını hazineye geçin bu FETocuların tüm kazancı haram bunlar haramzade bunlar insanaları yılalarca kurban paarası diye sögüsledi bunların ne mal olduğu anlaşıldı.Bunlara terörö örgütüdür ve mallalrına el konmalıdır

    (5) (1)

  • FETOcu hainlere asla acımak yok bunların hertür kazancı haramdır ve kamuya aktarılması caizdir. Kurbanlarda kurban bagısı altında pekcok insanı söğüşlediler, hizmeta dı altında ülkeye ihanet edip altını oydular, senelerce ihanet hesapları yaptılar. Allah bu hainleri kahretsin FETocu hainler beter olsun

    (11) (4)

Tüm Yorumlar