25 Nisan 2018 12:05

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62.Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62.Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? merakla beklenen bölüme ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yine heyecan kasırgası yaşandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler yaşanacak.İşte fenomen diziye ilişkin tüm detaylar.

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Sabina Toziya, Hakan Karahan, Kenan Çoban, Turgay Tanülkü'nün olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO son bölümde, annesinin ölümünün Meryem'in ellerinden geldiğini öğrenen Alparslan, hesaplaşmak üzere soluğu cenaze evinde almıştır. İtiraf etmesi zor olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeyli ailesinin bu yüzleşmeden sonra vereceği tepki merak konusudur. EDHO yeni bölüm 21 Mart 2017 Salı saat 20.00'den itibaren atv ekranlarında izlenecek. Şimdiden yeni bölümde neler olacağını merak eden dizinin takipçileri İnternette araştırma yapmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Fragmanın bu akşam 21:00'da yayınlanması bekleniyor. Fragman yayınlandığında buradan izleyebileceksiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesinin ölümünün Meryem'in ellerinden geldiğini öğrenen Alparslan, hesaplaşmak üzere soluğu cenaze evinde almıştır. İtiraf etmesi zor olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeyli ailesinin bu yüzleşmeden sonra vereceği tepki merak konusudur.

Davut'un yerine getirilen Serkan görevini kötüye kullanarak örgütlere silah satma peşindedir. Bu yüzden vatanına bağlı bir adam olan Hızır'ın masada söz sahibi olmasına engel olmaya çalışır. Bu süreçte tüm masa üyeleri birbirlerinden habersiz operasyona gönderilir. Serkan'ın isteği üzerine, gerçekleşecek silah ticareti Hızır'dan saklanacaktır.

Herkes devletin sınavına tabi tutulduğunu düşündüğünden bu isteğe boyun eğer. Yine dostları tarafından ihanete uğrayan Hızır, arkasından çevrilen işleri öğrenmekte geç kalmaz.

 

Masasının akıbetini düşünen Ünal ise oyun kurmaktaki yeteneğini bir kere daha kanıtlayacaktır. Çevrilen oyunda Suzi'ye de önemli bir görev düşer. Bu O'nun Çakırbeylilere son yardımı olacaktır belki de…

Eşyalarını toplamak için evine giden Esra, İlyas'tan son bir hamle bekler. İsteği, yaşadıkları hayatı terk edip uzaklarda yeni bir hayat kurmaktır. İlyas için ailesini bırakıp gitmek gibi bir durum söz konusu olamaz bu yüzden ayrılık her kadar ağır olsa da bu kararının arkasında duracaktır. Diğer yandan ülkesine gönderilmek üzere olan Suzi de geri dönmek için İlyas'ın O'na bir neden vermesini beklemektedir.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)