13 Kasım 2018 23:14

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. bölüm: Reha vuruluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. son bölümünde Reha vuruluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 15 Mayıs 2018 Salı akşamı yayınlanan 103. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 Mayıs 2018 Salı akşamı yayınlanan 103. son bölümünde Reha vuruluyor.

Ekrem'in maşası olarak ölüm saçan Kudret, yaptığı ilk eylemle, Tipi'nin canından can almıştır. Dayısının ölümüne neden olan herkesten intikamını alana kadar da durmaya niyeti yoktur. Ekrem'den sonra Cia'nın kontrolünde icraatlarına devam edecek olan Kudret'i durdurmak için harekete geçen Şahin Ağa ise yaptığı planla oğlu Reha'yı ölüm sırasında başa taşıdığını tahmin bile edemez.

Üst üste yaşanan ölümlerin ardındaki gizli isim olarak bilinen Ünal'ın, taraf seçmekten başka şansı kalmamıştır. Kendi hayatını devam ettirebilmek için Hızır'ın hayatına son vermesinin şart olduğunun artık o da farkındadır. Her yaşanan kayıpla bir kere daha darmadağın olan Çakırbeyliler, ne pahasına olursa olsun sevdiklerine yaşatılan acıların hesabını sormaya karalıdırlar. Bunun için çok ince bir oyun kurmakla uğraşırlarken, artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Şahin Ağa'nın herkesten habersiz bir plan yapıp, kendini tehlikeye atabileceği akıllarına gelmez.

Diğer Videolar