17 Kasım 2018 07:15

Eski eşten İbrahim Tatlıses'e sitem dolu sözler!

Eski eşten İbrahim Tatlıses'e sitem dolu sözler!

Daha önce verdiği röportajda İbrahim Tatlıses'le evlenmeyi kendisinin istemediğini ifade eden Ayşegül Yıldız, bir takipçisinden kendisine gelen "İbrahim Bey kızını ve sizi korusun" yorumuna verdiği cevapla ünlü türkücüye olan sitemini dile getirdi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, kendisine gelen bir yoruma verdiği cevapla Tatlıses’e olan sitemini dile getirdi.

Yıldız, bir röportajında Derya Tuna’nın "Tekkeyi bekleyen çorbayı içer" sözlerine karşılık verip “Demek ki o tekkeyi çorba içmek için beklemiş” diyerek tüm şimşekleri üzerine çekmişti.

ESKİ EŞTEN İBO'YA SİTEM
O gün bugündür eleştiri yağmuruna tutulan Yıldız, bir takipçisinin "İbrahim Bey kızını ve sizi korusun" yorumuna “Bugüne kadar çıkıp savunmadığı için bunlar cesaret edip konuşabiliyor zaten. Ben de ona kızıyorum. İşte ne diyeyim, herkesin can sağ olsun!” mesajını yazdı.

Ayşegül Yıldız'dan olay itiraf: Evlenmeyi ben istemedimAyşegül Yıldız'dan olay itiraf: Evlenmeyi ben istemedimAyşegül Yıldız'dan olay itiraf: Evlenmeyi ben istemedimAyşegül Yıldız'dan olay itiraf: Evlenmeyi ben istemedimHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Evlenme diye kızıyorsunuzda, kaderi zaar kadıncazın. Napsın kaderini yaşıyor. 😃

  (0) (0)

 • EVLENMİYEYDİN HİÇ DERDİMİZ DEĞİL,GÜNDEM YARATMA ÇABALARI..

  (0) (0)

 • baban yaşında adamla evlenirken gözün nereye bakıyordu, adam sende ne diye kızın yaşında kadınla evlenirsin. her şey dengi dengine değil midir dünyada. sonra bir sürü sorunla boğuşup durursunuz.

  (0) (0)

 • Gel de sinirlenme! Be hey kadın ne demeye gidip de onunla evlendin peki demezler mi?Tam sopalık derler ya...

  (0) (3)

Tüm Yorumlar