14 Aralık 2018 11:35

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe'ye: 6 ay bedelsiz çalışayım

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe'ye: 6 ay bedelsiz çalışayım

Fenerbahçe'de dün Semih Özsoy ile bir araya gelen Ersun Yanal, sarı-lacivertli yöneticiye ''6 ay bedelsiz çalışayım, 2,5 yıllık sözleşme yapın.'' teklifinde bulundu.

Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'de Ersun Yanal ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Semih Özsoy ile birlikte dün Beşiktaş'ta bir plazada bir araya gelen Ersun Yanal ile yapılan görüşmelerde tecrübeli hocaya 6 aylık teklif yapıldığı iddia edilmişti. İkinci görüşmenin ardından tarafların anlaşmaya yakın olduğu konuşuluyordu.

''6 AY BEDELSİZ ÇALIŞAYIM''
Spor yazarı Feridun Niğdelioğlu'nun aktardığı son dakika bilgisine göre, Ersun Yanal, Semih Özsoy'a ''6 ay bedelsiz çalışayım, 2,5 yıllık sözleşme yapın.'' teklifinde bulundu. Özsoy ise bu teklif karşısında ''Bedelsiz olur mu hiç, cüzi de olsa bir rakam söyleyin.'' şeklinde konuştuğu öğrenildi.

Ali Koç tarih verdi: Merak edilenleri açıklayacağız

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (11)
 • Türk futboluna bozacılar ve şıracılar dolmuş. Antranör ler, spor yorumcuları ve hakemler çetesi. Çete başkanı da malesef TFF.

  (0) (8)

 • Fatih Terim tarzı. Terim de 1000 lira gibi cuzi bir para karşılığu GS başına geçti. Aynı taktik Ersun 6 ay parada istemiyor. Hamuduyla götürecekler.

  (0) (8)

 • Sen hayattan soğumuşsun. Kendine eziyet etme öl sende kurtul seni tanıyanlarda kurtulsun.

  (0) (8)

 • Bunlar ülkemin uyanıkları, yani kerizleri iyi tanıyanlar. Bunlar dediğim Fatih Terim, Ersun Yanal, Şenol Güneş başta ve bugün tv lerdeki sözde futbol yorumcuları. Bunlar sürekli danışıklı dövüş içinde paslaşırlar, kimi kavga ederler kimi de sevişirler.

  (0) (8)

 • Bunlar gelirler 6 ay sonra kaçıp giderler. Giderken de milyon dolarları götürürler. Tekrar gelirler tekrar giderler, her seferinde götürürler.

  (0) (8)

Tüm Yorumlar