26 Mayıs 2018 05:34

İFTAR SAATİ

İstanbul
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Aslı Aydıntaşbaş asli@internethaber.com

Erken kalkan yol alır!

    "Hiçbir şey yokken, İnternet Haber vardı" diyebilir miyiz?
     Evet diyebiliriz.
     Hadi Özışık liderliğindeki İnternet haber ve Gazeteciler siteleri, sanal medya aleminin ilk göz ağrılarından.
     İnternet haberciliğinin hala üç cümlelik dedikodu sitelerinden ibaret olduğu yıllarda, Hadi ve arkadaşları, İnternet'in de ciddi bir haber alma mecrası olabileceğini kanıtlamak için kolları sıvadı.
     Çıkardıkları ürün, hem hızı ve haber akışı, hem de editoryal seçimleri yüzünden kısa zamanda İnternet okurunun da teveccühünü kazandı.
     Bugün 'tık'larla sabitlenen bu başarı, Türkiye'de İnternet haberciliğinin ilk yıllarında Hadi ve arkadaşlarının gösterdiği inat, sebat ve vizyon sayesinde oldu.
     İnternet haber, benim de günlük haber trafiğim içinde mutlaka yollarımın kesiştiği duraklardan biridir.
     Siteniz, İnternet haberciliğinin sadece dedikodu ve alıntılama sitesi değil, bunun çok daha ötesinde gerçek bir iletişim mecrası olabileceğini herkese kanıtladı.
     Başarınızı kutluyor, önümüzdeki yıllarda Türkiye'deki değişim ve çok sesliliğe paralel olarak daha da farklı özelliklerle önümüze çıkacağınız günleri dört gözle bekliyorum.