16 Aralık 2018 06:06

Ereğli Belediyesi taşeron işçi kadro isimlerini davul zurnayla...

Ereğli Belediyesi taşeron işçi kadro isimlerini davul zurnayla...

Taşeron kadro isim listeleri kurumlar tarafından askıya çıkarılırken Ereğli Belediyesi bunu davul zurnayla ilan etti. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada yaptığı konuşmada, belediye bünyesinde 811 taşeron işçinin bulunduğunu belirterek, kadroya geçme hakkı kazanan işçileri kutladı.

Taşeron kadro başvuruları dün saat 17.00 itirariyle sona ermiş ardından hak sahipleri listeleri oluşturulmaya başlanmıştı. Kamu kurumları taşeron kadro isim listelerini ilan etmeye başlarken Zonguldak'ın Ereğli İlçe Belediyesi'ndeki taşeron işçiler, kadroya geçme hakkı kazanmalarını davul zurna eşliğinde meşale yakarak kutladı.

Kadroya geçmek üzere başvurularını tamamlayan ve Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde toplanan taşeron işçiler davul zurna ve oyun havaları eşliğinde halay çekip oynadı, meşale yaktı.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada yaptığı konuşmada, belediye bünyesinde 811 taşeron işçinin bulunduğunu belirterek, kadroya geçme hakkı kazanan işçileri kutladı.

Taşeron işçiliğinde yeni bir sürecin başladığını anlatan Uysal, "Artık kadroya geçiyorsunuz. Bizler görevde kaldığımız müddetçe sizlerin hak ve hukukunuzu koruyacağız. Türkiye'de hangi belediye işçilerine hangi hakları veriyorsa bizler daha fazlasını verdik, vermeye de devam edeceğiz. Aynı haklarla, haklarınız korunarak kadroya geçiş yapacaksınız. Sizler daha önceki yıllarda Ereğli'yi tertemiz yaptınız ve tüm kadronuzla beraber ödüller aldınız." diye konuştu.

Kadroya geçen taşeron işçilerin isim isim tam listesi 2018

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Belediye Taşeron Çalışanlara Kadro Verildide Bir BELEDİYE TAŞERON ÇALIŞANI OLARAK benim mi haberim yok. BİT ( Belediye İktisadi Teşebbüs) ne zaman KADRO oldu. BİT' in KİT' ten ne farkı var? BİT kadroysa KİT' ler neden kadro istiyor? NEYİN SEVİNCİ DAVULU-ZURNASI BU?

  (5) (6)

 • Konya eregli resmi bu

  (3) (0)

 • Konya Eregli belediyesinin fotosu degil mi

  (9) (4)

 • yanlız haber Zonguldak Ereğli resim Konya Ereğli olmuş

  (7) (2)

Tüm Yorumlar