10 Aralık 2018 13:27

Erdoğan'ın programına alınmayınca ağlayan kadın bakın kim çıktı!

Erdoğan'ın programına alınmayınca ağlayan kadın bakın kim çıktı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı AK Parti'nin Sakarya İl Kongresinin yapıldığı spor salonuna alınmadığı için gözyaşlarına boğularak "Kocan sana sahip çıkmazsa böyle olur" diyen kadının, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'ın eşi İlknur Akcan olduğu ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Serdivan iİlçesindeki Sakarya Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti Sakarya İl Kongresi'nde partililere hitap etti.

Program öncesinde kongre salonunun önündeki görevli girişine gelen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'ın eşi İlknur Akcan, polislere içeriye girmek istediğini söyledi. Geçiş noktasında kurulan barikatlarda görevli polisler belediye başkanının eşine "Hanımefendi isminiz listede yok, giremezsiniz" deyince ortalık bir anda karıştı.

GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİ: İlknur Akcan polislere, "Bağırırım ben, ben içeri girmek istiyorum. Ben sana bağırmıyorum. Almıyorlar her seferinde" diye tepki gösterdi. Akcan'ın sözlerine cevap veren polis memuru, "Alın götürün şu hanımefendiyi yahu. Ben mi listeye ismini koymadım Bana niye bağırıyor" ifadelerini kullandı.

KOCAN SANA SAHİP ÇIKMAZSA BÖYLE OLUR

Sinir krizi geçiren Akcan, ellerini polis barikatının üzerine koyup, ağlayarak "Kocan sana sahip çıkmazsa böyle olur işte" diyerek sitem etti. İlknur Akcan'ı çevresindeki partililer güçlükle sakinleştirdi. Bir süre burada bekleyen İlknur Akcan daha sonra parti yetkililerince içeriye alındı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • kardeşim bu düpedüz polisin iş güzarlığı,başkanın eşini ismin yok diye bağırarak tersleyen polisin sade vatandaşa neler yapabileceğini bir düşünün.kesinliklebu görevli arkadaş acilen görevden uzaklaştırılmalı,

  (1) (0)

 • Tabii ki KOCA ister. :-)

  (0) (1)

 • Hanım efendi. ""Kocan sana sahip çıkmazsa böyle olur" diyen bir hanım efendi acaba ne istiyor.

  (0) (2)

 • Suç sende değil ablacım kocan olacak yalakada.

  (0) (2)

 • Pompei "İran da Erdoğan'ın hükümeti kadar demokratik... Her ikisi de İslamcı totaliter bir diktatörlük" ifadelerini kullanarak Türkiye'yi ve Erdoğan'ı eleştirmişti.

  (0) (0)

Tüm Yorumlar