23 Mart 2018 04:16

Erdoğan'dan gençlere 19 Mayıs mesajı

Erdoğan'dan gençlere 19 Mayıs mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 19 Mayıs nedeniyle paylaştığı mesajında, "Gençlerimizin 19 Mayıs'ın içerdiği derin mananın idrakiyle, bizi biz yapan değerlere sonuna kadar sahip çıkacaklarına inanıyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan,  19 Mayıs  Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla sosyal paylaşım sitesi  Twitter'dan mesaj paylaştı.

Erdoğan, mesajında şu ifadeleri kullandı:

Cumhuriyetimizin kuruluş, Türk milletinin kurtuluş müjdesi olan  19 Mayıs, milletimizin iftihar kaynağı, gençlerimiz için ibret vesilesidir.

"19 MAYIS'IN İÇERDİĞİ DERİN MANANIN İDRAKİYLE..."

Gençlerimizin  19 Mayıs'ın içerdiği derin mananın idrakiyle, bizi biz yapan değerlere sonuna kadar sahip çıkacaklarına inanıyorum.

Gençlerimizin, teröre, şiddete prim vermeden, sözün ve düşüncenin gücüyle, okumaya, araştırmaya ve sorgulamaya devam edeceklerini biliyorum.

19 Mayıs  Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta  Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle yad ediyorum.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • Açlık grevindeki Semih Özakça'nın annesi gözaltına alındı: Sizin çocuğunuz yok mu?

    (0) (0)

  • Seni sen yapan değerler bizim değerlerimiz değil!.......... Biz OHAL sürecinde yapılan Hileli Seçimlere inanmıyoruz!............

    (0) (1)

Tüm Yorumlar