15 Aralık 2018 16:18

Erdoğan'dan 2019'da seçim kazandıracak formül! 2K

Erdoğan'dan 2019'da seçim kazandıracak formül! 2K

AK Parti'de 2019 seçim hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan, üye sayısı 4,5 milyonu bulan AK Parti’de kadın kollarına 2019 talimatı geldi.

Kadın Kolları'nın çalışmalarından ve hizmetlerinden memnun olduğunu söyleyen Erdoğan hizmetlerin sayısı kadar niteliğini de vurgulayıp, "Kemiyet ile keyfiyeti mezcetmeliyiz" ifadesini kullandı. Bu ifade '2019'a 2K talimatı' olarak formüle edildi.

Erdoğan, geçtiğimiz hafta yapılan AK Parti Kadın Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısına katılarak kadın kollarının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

2019 HEDEFLERİNİN YAKALANMASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Toplantıda üç saat kalan Erdoğan, 2019 hedeflerinin yakalanması için kadınlara önemli görevler düştüğü belirterek, "Siyaset toplumun yarısı ile yürütülecek bir iş değil. Kadın Kolları önemli bir gücümüz. AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı her seçimde güçlü şekilde yol aldı. Bugün hiçbir siyasi partide böyle bir güç yok. AK Parti Kadın Kolları teşkilatı ülkemizin en büyük kadın hareketidir" ifadesini kullandı.

KADIN KOLLARI BAŞARIYI SIRTLANACAK

Kadınların AK Partinin girdiği her sandıktan zaferle çıkmasında önemli rolü olduğunu hatırlatan Erdoğan, "Kadın Kollarımızın partimizi 2019'a da en güzel şekilde sırtlayacağına inanıyorum. Takındıkları tavır ve bilge kişilikleri ile AK Kadınlar başarının ne olduğunu açık ve net olarak gösterecek" dedi.

YENİ KADROLARA TİTİZ ÇALIŞMA

Diğer yandan AK Parti Kadın Kolları kongreleri de devam ediyor. Genel Merkez'de mülakatlar sürüyor. Yönetimler, yedek yönetimler, mahallelerde ve komisyonlarda görev yapacak isimler tek tek titiz bir çalışmayla tespit ediliyor.

5 ARALIK'TA MESAJ VERECEK

Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının tanınmasının 83. yıldönümü olan 5 Aralık'ta AK Parti Kadın Kolları önemli bir organizasyona imza atıyor. ATO Congresium'da gerçekleştirecek kadın şurasında Erdoğan'ın da konuşması bekleniyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (32)
 • emekliler perişan durumda yaşıyor akıllı olun

  (0) (2)

 • KAYBETTİRECEKLER: 1.KAYBETTİRECEK: TEOG SINAVI... 2. KAYBETTİRECEK: ÜNİVERSİTE SINAVI 3. KAYBETTİRECEK %98 MÜSLÜMAN ÜLKEYE AKP TABANINA SIRP ETİ... 4. KAYBETTİRECEK: İSPANYOL NOHUTU 10.25 TL... 5. KAYBETTİRECEK: AKARYAKIT ARTIŞI... 6. AKP KENDİSİ 7.AKP DEN HALKA KADAR MAĞDURİYET.. KISACA KAYBEDECEK DİYE ÖNGÖRÜYORUZ....

  (0) (0)

 • İşsizlik Euro dolar et vergi. Bunlar cozulsun koltuk garanti

  (0) (0)

 • 2K değil 1001 K da olsa artık geç.

  (0) (4)

 • zamanin da demisti kendi cikari icin papaz elbisesi giyerim böyle bir kisiden ne beklicen

  (0) (56)

Tüm Yorumlar