19 Temmuz 2018 03:04

Erdoğan: Partimizde köklü bir değişimi gerçekleştireceğiz

Erdoğan: Partimizde köklü bir değişimi gerçekleştireceğiz

"AK Parti değerlerini bilmeyen herkes bizim gözümüzde yorulmuştur" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan partide köklü değişiklikler olacağı sinyalini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Isparta'da toplu açılış töreninde konuştu. Ak Parti'de köklü değişikler olacağını söyleyen Erdoğan, "AK Parti değerlerini bilmeyen herkes bizim gözümüzde yorulmuştur. Donanımı olan, heyecanı olan, enerjisi olan yeni yol arkadaşları lazım. AK Parti'de görev değişikliği bir bayrak yarışıdır. Yeni arkadaşlarımızla saflarımızı sıklaştırarak devam edeceğiz." dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından önemli satır başları;

Türkiye yaklaşık 1 asır sonra kazandığı İstiklal mücadelesini asla unutmayacaktır. DEAŞ'la, FETÖ'yle yürütülen tüm mücadeleler, İstiklal mücadelesinden kaynaklanmaktadır. Maruz kaldığımız örtülü ambargoların sebebi de bulur.

Ecdadımızdan aldığımız kanla, yüreğimizden gelerek diyoruz ki başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, ezanlarımızı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu sene 26 Ağustos kutlamalarında inşallah Malazgirt'teyiz. Nasıl her yıl Çanakkale'ye gidiyorsak, bundan sonra her yıl Malazgirt'teyiz. Malazgirt Ovası'ndan inşallah sesleneceğiz.

susturamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, hakkın ve hakikatin sesini durduramayacaksınız. Nice canlar feda etmiş millet olarak, meydanı bu çapulculara bırakıp kaçmak bize yakışmaz. Bize yakışan tek millet diyerek, 80 milyon beraber diyerek, kardeş olarak, Türkiye olmaktır. Öyle paralel devletmiş, yok PKK'nın bilmem nesiymiş, asla! 

"KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ"

Gerekirse bu yolda yeni Çanakkale'lere, yeni 15 Temmuz'lara var mıyız? Bizim gücümüzü, kuvvetimizi kestikleri sananların sırtını yere getirmeye, daha güçlü silahlarla, teknolojilerle cevap vermeye hazır mıyız? Daha güçlü istihdamla, daha iyi bir ekonomiyle cevap vermeye var mıyız?

Bizi yıllarca zayıf yöntemlerle, sürekli kavgalarla, fitne pompalarla devamlı enerjimizi heyecanımız çaldılar. 2019 Mart yerel seçimlere hazır mıyız? Ardından Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Kapı kapı dolaşmamız lazım. Hanım kardeşlerim unutmayın kapı içerden fetholur. Ben size inanıyorum. Dayanışma içerisinde bunu halledeceğiz.

16 Nisan'da yapılan halk uygulamasıyla yürürlüğe giren yeni sistem ülkemize çok önemli imkanlar getirmiştir. Cumhurbaşkanlarıyla, meclisiyle daha güçlü bir Türkiye'nin temellerini sizlerle attık. 

"AK PARTİ'DE KÖKLÜ DEĞİŞİME GİDECEĞİZ"

Partimizde köklü bir değişimi gerçekleştireceğiz. AK Parti değerlerini bilmeyen herkes bizim gözümüzde yorulmuştur. Donanımı olan, heyecanı olan, enerjisi olan yeni yol arkadaşları lazım. AK Parti'de görev değişikliği bir bayrak yarışıdır. Yeni arkadaşlarımızla saflarımızı sıklaştırarak devam edeceğiz.

Biz asla, "10 dönüm bostan, yan gel Osman" anlayışı içerisinde olmadık. Hep daha çok çalışmamız, daha çok üretmemiz gerektiğinin bilinciyle hareket ettik. 2019 için de aynı şekilde çalışacağız.

"ÖNCE İŞÇİLERİNİZ HAKKINI VERİN"

Bu vebalin üzerinde, şehitlerimize ve gazilerimize vefa borcumuz oluşmuştur. Allah'ın yardımıyla bu vazifemizi hakkıyla yerine getireceğiz. Biz bu yoldan dönmeyeceğiz. Varsın birileri ülkesinin değil, terör örgütlerinin yanında yer alsınlar. Önce siz İzmir Belediyesi'ndeki, Şişli Belediyesi'ndeki işçilerinizin hakkını verin. Daha bunları halledemiyorsun, gidip Türkiye'yi Almanya'ya şikayet ediyorsun.

Türkiye'de güvenlik yok diyorsun, günlerce yürüyorsun. Bunu sana, bu güvenliği sana kim sağladı. Yalancının mumu yatsıya kadar, onunki daha erken sönecek.

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (16)
 • belediyelerde 3.dönem kaldırılsın. 2 dönem hizmet etmek isteyene yeterlidir. 3. dönem işin suyunu çıkarıyorlar iş ranta kurnazlığa alavere dalavereye dönüyor. 3.dönem hizmet eden yok. paso geziyorlar.

  (0) (39)

 • FETÖcü Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve yardımcıları 17-25 Aralık'tan sonra bile FETÖ'ye desteğini çekmedi ve heryerde Reis ne kadar Fetö'cüyse bizde o kadar Fetö'cüyüz diyorlar.

  (0) (0)

 • Fetö'cü Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile ilgili çok ciddi bilgi ve belge olmasına rağmen neden ve kim tarafından korunuyor?

  (0) (1)

 • 2019 için en azından benden pes.. 16 senedir beraber ıslandık yağan yağmurda ama artık pes.. yerel belediyeler belediyecilikte halkı kaz gibi görüyorlar.. sırf burası bile beni artık tak noktasına getirdi..

  (62) (1)

 • 2002'lerden bu yana seni Başbakan, Cumhurbaşkanı ve Başkanlığa yarım adım kalıncaya kadar arkanda olan AKP seçmenini yerelde temsil eden yöneticiler kapı dışarı olursa yazık değil mi? Metal yorgunluğu var ne demek. Bu yorgunluk sizlerde yok mu? Her söylediğinize inandık destek olduk. Ama siz seçmeninize arkanızı döndünüz. ÖRNEĞİN aile bakanının 7 sülalesine en yüksek makamları verdiniz. Sizlerden bizlere sıra gelmeyecek. Desteğin devamına gerek var mı?

  (121) (3)

Tüm Yorumlar