17 Aralık 2018 18:39

Erdoğan 'arkadaşlar araştırdı' dedi Kılıçdaroğlu'na Muğla yanıtı

Erdoğan 'arkadaşlar araştırdı' dedi Kılıçdaroğlu'na Muğla yanıtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun belediyecilikte örnek gösterdiği Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki grup toplantısına katıldı. Erdoğan'ın hedefinde CHP lideri Kılıçdaroğlu vardı.

CHP'nin belediyecilikte başarılarını anlatırken Muğla Büyükşehir Belediye başkanını örnek veren Kılıçdaroğlu'na Erdoğan, "Her yeri kreşlerle donattığını söylüyor. Arkadaşlar araştırdılar. Büyükşehir belediyesinin yaptırdığı tek bir okul dahi bulamadılar. " diye yanıt verdi. Partisinin hizmetlerini sıralayan Erdoğan, sözü Kılıçdaroğlu'na getirerek, konuşmasına şöyle devam etti:

''BİZİM KARŞIMIZA DA ÇIKA ÇIKA CHP VE ONUN BAŞINDAKİ BİR AVANE ÇIKTI''
Ana muhalefet partisinin çapsız kalitesiz içi de altı da boş siyaset tarzı ülkemizin en büyük handikabıdır. İnsan siyaset arenasına çıktığında en büyük alternatifi az çok ele gelecek bir rakip görmek istiyor. Güçlü muhalefetiniz yoksa demokrasi güç bulamaz. Bizim karşımıza da çıka çıka CHP ve onun başındaki bir avane çıktı. Ülkemiz ve milletimiz adına üzülüyoruz.

"ESERLERDEN HİÇBİRİNİ ORTAYA ÇIKARTAMAMIŞLAR"
Bu zat CHP'nin belediyecilikte başarılarını anlatırken Muğla Büyükşehir Belediye başkanını örnek veriyor. Her yeri kreşlerle donattığını söylüyor. Arkadaşlar araştırdılar. Büyükşehir belediyesinin yaptırdığı tek bir okul dahi bulamadılar. Hatta Muğla'nın yerel basını da seferber olmuş fakat eserlerden hiçbirini ortaya çıkartamamışlar. Artık psikiyatrist mi olur yoksa Pensilvanya'daki şarlatan mı olur sorunu çözecek birisini bulup bu işi bir neticeye bağlarla herhalde. Bu zatın yalanlarını ortaya dökmekten tazminat almaktan yoruldum.''

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • Adamlar oteller, bar ve gece kulübü açılışları yapıyorlar, açılışlarda kafalar öyle iyi oluyor ki, açtıkları otelleri üniversite, gece kulüplerini lise, barları da ilk öğretim okulları olarak görüyorlar anlaşılan.

  (0) (8)

 • Hoş geldin bay kundi, seçimler yaklaştı yine çıktın piyasaya.

  (0) (8)

 • Sevgili yorumcular ben 51 yaşında Muğla lıyım. Bodrum dan Datça ya, Fethiye den Yatağana kadar bütün vilayeti iyi bilirim. Belediyenin açılışına katıldığı çok otel, bar ve gece kulübü bilirim. Acaba bunları Kılıçdaroğlu okul yani eğitim yuvası olarak mı görüyor. Bu güne kadar Belediyenin eğitim kurunu açtığına maalesef şahit olmadım.

  (0) (8)

 • Kılıçtar efendi canlı yayında Muğla nın bütün ilçelerinde Belediye tarafından okullar açtıklarını söyledi yalan mı söyledi.

  (0) (8)

 • Yalanlar havada uçuşuyor, kılıçtarın ekibi Marmaris ve Fetiye gibi ilçelerde bir şeyler açıyorlar biliyoruz, ama bar gece kulüplerinin nası birden bire okula dönüştüğüne anlam veremiyoruz.

  (0) (8)

Tüm Yorumlar