14 Aralık 2018 15:56

Erdoğan: Adana sağlık alanında dünyayla yarışıyor

Erdoğan: Adana sağlık alanında dünyayla yarışıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'nın sağlık alanında dünyayla yarıştığını belirterek, "Bay Kemal, Bay Muharrem, tavsiye ederim. Sıkıntınız olduğunda doğru buraya" dedi.

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala dün Adana mitinginde vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'nın sağlık alanında dünyayla yarıştığını belirterek, "Bay Kemal, Bay Muharrem, tavsiye ederim. Sıkıntınız olduğunda doğru buraya" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "16 yılda Adana'ya 41 katrilyon yatırım yapıldığını belirterek, 21 hastane olarak toplam 52 adet sağlık tesisi yaptık. Adana'ya bin 550 yataklı şehir hastanesi yaptık" diyerek konuşmasını sürdürdü.

"SIKINTINIZ OLDUMU DOĞRU BURAYA"

İnşa edilen Adana Şehir Hastanesi'ni barkovizyonda izleten Erdoğan, "Bay Kemal, tavsiye ederim. Sıkıntın olduğu zaman doğru buraya. Bay Muharrem aynen sanada tavsiye ediyorum. Sıkıntın olduğunda doğru buraya" dedi.

MERAL AKŞENER'E CEVAP

Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in sözlerine ilişkin, "Adaylardan biri 'Bu şehir hastanelerini nasıl işleteceksiniz' diyor. Önce bu bayana sormak lazım sen ne için çıktın bu yola?" diye konuştu.

"BUNLARDA MODERN BİR DÜNYA YOK"

Muhalefetin cumhurbaşkanı adaylarıyla ilgili Erdoğan, "Bunlar hala kağnı döneminde kalmışlar, bunlarda modern bir dünya yok" dedi.

"1 MİLYON 300 BİN KARDEŞİMİZE MONTAJ DİYORLAR"

Erdoğan, "Sandıktan çıkamayacaklarını anladıkça mızıkçılık yapıyor, Yenikapı mitingine laf ediyor, 1 milyon 300 bin kardeşimize montaj diyorlar" ifadesini kullandı.

"MUHALEFET, MİLLET İRADESİNİ YOK SAYMAYA ÇALIŞIR"

"Muhalefet sandığın rengi belli olmaya başlayınca çamura yatma hesabı yapar" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Oylar çalınacak diyerek millet iradesini yok saymaya çalışır" vurgusunu yaptı.

"KANDİL'İ BAŞLARINA YIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kandil'i bölücü terör örgütünün başına yıktık, yıkıyoruz, yıkmaya da devam edeceğiz" dedi.

"HALİSDEMİR'İN KABRİNE DAHİ UĞRAYAMIYOR"

Erdoğan, "Bay Muharrem Niğde'ye geliyor, sırf Pensilvanya'yı incitmemek için şehit Halisdemir'in kabrine dahi uğrayamıyor, kabri başında dua edemiyor" şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (20)
 • Hayaller hayatlar :)

  (0) (2)

 • Adana da demek müşteri çok ondan sağlık alanında

  (0) (4)

 • ÖRÜMCEK KAFALI SAHTE AYDINLAR GERİDEN ÇAĞDAŞLAR YENİLECEKLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORLAR ŞİMDİDEN KIVIRMAYA YOL ARIYORLAR OYLAR ÇALINACAKMI CART CURT ,ULA ÜLKEYİ SİZİNN GİBİ HIRSIZ ARSIZ TERÖRİST SATILMIŞLARDAN KURTARMAK İÇİN SEÇİME GİDİYORUZ ZATEN KORKMA OYLAR ÇALINMAZ SİZ SAHTEKARLIK YAPIP SAHTE OYLAR VE SANDIĞA MİLLETE BASKI YAPMADIKTAN SONRA VE SİZ ÇALMADIKTAN SONRA OYLARA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ ÇÜNKÜ SİZ BU ÜLKENİN YÜZ KARASISINIZ

  (1) (3)

 • uşaklar türkiye düşmanları hainler satılmışlar teröristler haşhaşiler hepsi bilik olmuş erdoğana saldırıyorlar ne acı değilmi çünü erdoğan imanlı namuslu onurlu adaletli merhametli vatan millet sevdalısı insanlık dostu bir adam ,ama bu çanak yalayıcılar mısırı suriyeyi ırakı osmanlıyı bile böyle haktan görünüp ihanet edip yıktılar türkiyem uyanık olsun bunlara 24 haziranda osmanlı tokadını yapıştıralım inşallah

  (4) (2)

 • OY lar calinacak,mi sen Devlet olarak bilirsin

  (4) (0)

Tüm Yorumlar