16 Ocak 2019 22:18

Erdoğan açıkladı: Ani baskınlar yapılacak!

Erdoğan açıkladı: Ani baskınlar yapılacak!

Döviz kuru üzerinden yürütülen manipülasyonu fırsat bilen stokçular asıl şimdi yandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, fırsatçı stokçulara ani baskınların yapılacağını ve onlara hesap sorulacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Başkan Erdoğan, dövizdeki yükselişi fırsat bilerek stokçuluk yapanlar için, "Stokçuluk yapanlar çıktı. Ani baskınlar yapılacak. Stokçulara bunun hesabı sorulacak. Benim esnafım stokçular yüzünden iş yapamıyor. Haksız kazanç elde etmek isteyen simsarlara meydanı bırakmayacağız" dedi.Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

BASKINLAR YAPACAĞIZ BEDELİNİ ÖDEYECEKLER: Birileri milletimizin kafasını bulandırmak için yalan haber yayıyor. Bu ara bol miktarda stokçu çıktı. Bunlara gereken cevabı ani baskınlar yapmak suretiyle vereceğiz. Bedeli ödetilecek. Okul kitaplarının basılamadığından sağlık hizmetlerinin aksatılacağına yönelik yalan haberler üretiliyor.Bu ülkede çözülemeyecek bir sorun yok. Türkiye çok yakında bu dalgayı aşacak ama fırsatçılık yapanları da fedakarlık yapanları da unutmayacak.

SİMSARLARA MEYDANI BIRAKMAYACAĞIZ: Görüşmelerimiz var. Diğer devlet liderleriyle konuşuyoruz. Devleti bu tür manipülasyonlarla köşeye sıkıştırmak isteyen simsarlara meydanı bırakmayacağız. Bu dönemi her alanda millileşme hamlesini güçlendirme olarak değerlendireceğiz. Diğer krizde ne demiştik... Bizi teğet geçecek demiştik. Şimdi de inşallah aynı şey olacak."

Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkez Bankası'nı bombaladı! 'Sabrediyorum'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ittifak ve aday açıklaması

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (45)
 • inşallah hesap sorulur ancak 24 haziran seçimlerinde patates ve soğan üzerinde nabız yoklayıp kg 6-7 liradan satılar hükümet olarak o zaman stokçuların kulakları çekilseydi bu gün bunları yapamazladı bekleyip göreceğiz

  (1) (1)

 • birkere de sorumlu biziz deyin 16 yıldır.Avrupa Amerika...Merkel Putin Trump Çipras...CeHaPe.Kılıçdaroğlu...Merkez Bankası.Anayasa Mahkemesi ...Ahmet Mehmet ... herkes herşeyden sorumlu ama siz değil.

  (0) (6)

 • İşler kızıştı..!! Hiç kimse normal zamanlarda gereksiz stok falan yapmaz. Durum düşündürücüdür.

  (0) (3)

 • Doğal gaz ve elektrik stokçularına da bir el atılsa iyi olur. Zam zam zam

  (1) (4)

 • Güzel kardeşim, ilaç, gübre, tohum, ambalaj için kullanılan plastik ham maddesi, kağıt, nakliyede kullanılan akaryakıt vs hep ithal olduğu için DOLARLA geliyor. Senin-benim maaşımın dışında her şey Dövize endeksli.

  (0) (3)

Tüm Yorumlar