16 Ocak 2019 22:20

Donald Trump'a çok kötü haber kampanya müdürü sattı!

Donald Trump'a çok kötü haber kampanya müdürü sattı!

ABD liderinin kampanya müdürü Manafort, Rusya soruşturmasını yürüten savcıyla anlaşmaya vardı, suçunu kabul edip itirafçı oldu.

Manafort'un kabul ettiği suçlar arasında ABD'ye karşı gizli anlaşma yapmak, adaleti engellemek için komplo var.Seçimlerdeki Rusya parmağını araştıran özel savcı Robert Mueller, soruşturmada bugün yeni bir sayfa açtı.

ABD Başkanı Donald Trump'ın kampanya müdürü Paul Manafort, savcıyla anlaşmaya vardı, suçunu kabul edip itirafçı oldu.

Uluslararası ajanslarının arka arkaya 'son dakika' koduyla dünyaya duyurduğu haber, anında gündemin ilk sırasına oturdu.Başkent Washington'daki federal mahkemeye çıkarılan Manafort, ABD aleyhine gizli anlaşma yapmak ve adaleti engellemek için komplo kurmak suçlarını kabul etti.

TRUMP İÇİN ŞOKE EDİCİ: Gelişme, başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana Rusya'nın gölgesinden kurtulamayan Trump için şoke edici. Geçtiğimiz haftalarda ABD liderinin özel avukatı Michael Cohen de savcıyla anlaşıp itirafçı olmuştu.

ABD tarihini değiştirme potansiyeli taşıyan soruşturma sürerken, ülke günlerce Trump'ın başkanlıktan azledilip edilemeyeceğini tartıştı. Kasım ayında yapılacak Kongre ara seçimlerde Demokrat Parti'nin zaferle çıkması, Trump'ın en korktuğu senaryo. ABD liderinin azil süreci, Demokratların çoğunluğu ele geçirmesiyle başlayabilir.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • Trump NeoCon Çetenin Projeleri için yeterince Siyonist değil!

  (0) (0)

 • Ya bırakın allah aşkına. Adamın bsyden korktuğu yok, bsy olduguda olacagida yok

  (0) (1)

 • Merkez Bankası'nın faiz artırımı İngiliz basınında: 'Fed küresel likiditeyi kuruturken Türkiye resesyona ilerliyor'

  (0) (0)

 • Türkiye’nin Hatay sınırına ve Afrin’e milyonlara varan yeni bir göç dalgası yaşanması kaçınılmaz görünüyor.

  (1) (0)

 • Demek ABD ye de dış güçler müdahale ediyor

  (0) (2)

Tüm Yorumlar