23 Mart 2018 06:17

Diyanet İşleri Başkanı Görmez ölümden döndü!

Diyanet İşleri Başkanı Görmez ölümden döndü!

Van’da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü.

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Van Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

DEMİR AYAKLAR YERİNDEN ÇIKTI!

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay’ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı.

GÖRMEZ KORUMALARI TARAFINDAN ALANDAN ÇIKARILDI

 Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı.

DAVETLİLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Aralarında Mehmet Görmez’in de bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu. Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • celal 20 Mayıs 2017 04:27 ya ALLAH'ın aşkına yazdıklarını dönde bir daha oku.. vatikan'daki tüm dinlerin temsilcisimi, Almanya'daki amerika'daki fransa'daki tüm dinlerin temsilcisimi.. ayrılıkçı hizipçisiniz..

  (0) (0)

 • hiçbir dinin temsılcısı degıldır bu akp nin temsılcısıdır diyanet işleri kapatılmalıdır tek dine bakan diyanet olamaz her dini temsıl edecek adam gibi bir kurulus olmalıdır devletten bagımsız kusura bakmayın ben bunların arkasında namaz kılmam sizde kılmayın

  (3) (3)

 • Allaha bu kadar yakin oldugunu söyleyen biri ölümden korkarmi???

  (0) (3)

 • Görmez görememiş mı....

  (0) (0)

 • bak sen Allahın işine :)

  (0) (1)

Tüm Yorumlar