15 Aralık 2018 16:32

Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölüm fragmanı neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölüm fragmanı neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Kasım 2017 Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölüm fragmanı internethaber'de.

TRT 1'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Diriliş Ertuğrul 95.yeni bölümde Ertuğrul yeniden harekete geçiyor.

Köle tüccarı Simko ve eşkıya Mihalis’in arasında kalan Ertuğrul, kölelerle birlikte kaçmayı başarmış ve peşine düşen Mihalis ile adamlarını da yok etmişti. Yeniden köle tüccarı Simko’nun eline düşen Ertuğrul’u kurtarmaya, bu kez Aksakallılar’ın görevlendirdiği Atsız ve yiğitleri yetişmişti. Yaşanan çarpışmada Ertuğrul ve köleler kurtulmuş, Simko ise kaçmıştı. Ertuğrul, Simko’yu yakalayabilecek mi? Atsız’la olan dostlukları nasıl gelişecek? Kurtulan Ertuğrul’un yeni hedefi ne olacak? Kendisine tuzak kuranı öğrenebilecek mi? En önemlisi de, obasına dönebilecek mi?

TOYDA KİM BEY SEÇİLECEK?

Bahadır tarafından omzundan hançerlenen Turgut’un tepkisi ne olacak? Çavdarlar ile Kayılar arasındaki ilişkiler bundan sonra nasıl gelişecek? Aslıhan Hatun ile Turgut, olanlar karşısında nasıl tavır gösterecek? Köpek bu gelişmeleri nasıl kullanacak? Hanlı Pazar’ı satıp göç etmeye karar veren Dündar Bey, pazarın satışı için Aslıhan Hatun’un amcası Bahadır Bey’le anlaşmıştı. Toyda bey seçilir seçilmez pazarı Bahadır Bey’e satacağını söyleyen Dündar Bey amacına ulaşabilecek mi? Toyda kim bey seçilecek? Dündar Bey’in kararlarının ikilik çıkardığı Kayı obasının gidişatı ne olacak?

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)