14 Kasım 2018 11:45

Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanında Noyan Ertuğrul'u Bey'in peşinde

Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanında Noyan Ertuğrul'u Bey'in peşinde

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile izleyici karşısına çıktı hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı merak edilir oldu. Sona yaklaşırken Diriliş Ertuğrul'da heyecan artıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı.

TRT 1'in kültleşen dizisi Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Halime Hatun öldükten sonra Ertuğrul Bey'in ne yapacağı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile nefesleri keserken hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı aranmaya başlandı. Gelin önce Diriliş Ertuğrul 117.son bölümde neler yaşanmış özetine bir bakalım hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanını izleyelim. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 117.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ;  Nice vakittir heyecanla beklenen Osman, nihayet doğmuş ve Kayı Obası’ndaki herkes büyük bir sevinç yaşamıştı. Ancak bu mutluluk pek uzun sürmemiş ve Halime’nin beklenmedik ölümüyle Kayı Obası’na büyük bir yas hâkim olmuştu. Bunun yanında eski düşman Noyan çıkagelmiş ve Ertuğrul’a karşı Tekfur Kritos ile iş birliği yapmak üzere buluşmuştu. Tekfur Kritos ise Marya’nın kendisine ihanet ettiğini öğrenmiş ve onun cezasını kesmişti…

Halime’nin ölümüyle aç kalan Osman’a bir süt anası bulunabilecek mi? Noyan’ın Ertuğrul’a karşı ilk hamlesi ne olacak? Noyan, Almıla üzerinden nasıl bir oyun kuracak? Tekfur Kritos, Halime’nin ölümüyle güçsüz düştüğünü sandığı Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacak? Halime’nin ölümüyle sarsılan Kayı Obası’nda ahvâl ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 118.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Ertugrul dizisi noyanla 2 haftadır seyretek istememe duygusu oluşturdu kanal degiştirdik nedeni ise noyan ekibinin zıplayan hoplayan ayin töreni tam yarım saat tadı kaçtı

  (0) (2)

 • Bay Portakal,Bir sağa ÇARPTI Bir sola ÇARPTI ,çokta şaşırdık ______

  (0) (0)

 • reklam mı, gelir çıkar mı var, kime ne kazandırıyor bu yazılar acaba?

  (1) (0)

 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  (1) (0)

Tüm Yorumlar