16 Ocak 2019 18:14

Devlet Bahçeli'den Yunanistan'a çok sert tepki! 9 Eylül'ü...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu. Bahçeli, Yunanistan'a hitaben "Yunanistan'ın bu tür davranışlarla bir gün 9 Eylül'ü hatırlar hale gelmemesini temenni ederim." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezindeki bayram programının ardından açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin açıklamaları:

ABD bir papazın etrafında dönüyor. Türkiye'yi ekonomik yönden, siyasi yönden kuşatmaya çalışıyor. Bütün bunları göz önüne alınca bazı konular üzerinde durmak gerekiyor. Bunlardan biri FETÖ, ikincisi PKK, üçüncüsü ise IŞİD. Türkiye'ye musallat olmuş bu terör örgütleri görülüyor ki küresel güçlerin himayesi altında. Bir papaz uğruna müttefiklik ilişkilerini gözardı edecek Trump'ın kafasında ne vardır? Bu bir papaz meselesi değildir. ABD darbeci yoldaşlarını kurtarmak için bunu yapıyor. Şu an ABD'de kaçak olarak bulunan ve Türkiye'nin yargılamasından kaçırılmaya çalışılan 200'e yakın vatan haini vardır. Yunanistan bir gün 9 Eylül'ü hatırlayacak hale gelmemelidir.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • Mesaj alınmıştır Reis.

  (0) (18)

 • Hainlerin teröristlerin, terörün iş birlikçisi soysuzların korkulu rüyası adam gibi adam Sn Devlet Bahçeli Kurtban Bayramınızı kutluyorum.

  (3) (18)

 • Laf laf.......................

  (18) (6)

 • tepkiler abd,almanya,fransa,mısır,s.arabistan,bae,yunanistan,hollanda,avusturya ya;oylar erdoğan a.bunda bir terslik yok mu bahçeli?tepkiler senden ama,oylar sana değil.bu, nasıl iş?

  (18) (10)

 • Arkadaș bu adamın ağzından tek güzel bir laf çıkmaz mı yahu?

  (18) (2)

Tüm Yorumlar