15 Aralık 2018 02:31

Devlet Bahçeli'den Meral Akşener iddiası! O gece evinde kim vardı?

Devlet Bahçeli'den Meral Akşener iddiası! O gece evinde kim vardı?

MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin grup toplantısında İYİ Parti lideri Meral Akşener'e çok ağır laflar etti. Bahçeli, Akşener'in evinde olay görüntüleri çeken elin sahibini sordu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli söz Meral Akşener'e gelince zehir zemberek konuştu. Meral Akşener'in partisine nifak tohumları attığını öne süren Bahçeli, bir iddiada da bulundu. Bahçeli'ye göre Akşener'in, olaylı gecede evinde üçüncü bir şahıs daha vardı.  İşte Devlet Bahçeli'nin konuşmalasından flaş bölümler:

- Don Kişot, yel değirmenlerine kılıç çekerek saldırırdı. Siyasi Don Kişotların da ilkeleri, çizgileri yoktur. İP Genel Başkanı'nın söylemleri zincirleme olaylara neden olmuştur. Bu şahıs MHP'ye nifak tohumları fırlatmış, zehir kusmuştur. İYİ Parti Genel Başkanı'nın kulağına kim fısıldadıysa ilkel bir şekilde partimize ve dava arkadaşlığımıza saldırmıştır. Küçük ortak dedi, lastik adam dedi, paspas dedi. Yalanına yalan ekledi, bu iftiraları ayaklarımızın altında çiğniyor, muhatabına iade ediyoruz.

Evinde o gece kim vardı?
- Sosyal medyadan cevap verince Türkiye'nin konuştuğu olaylar vuku bulmuştur. Adres vererek cevap verecek kadar çıldırmıştır. Davet verince icabet decen çıkacaktır, çıkmıştır da. Gidenler gayet normal protesto yaptılar. İl teşkilatımızdan habersiz bunu yaptıkları için görevden aldık. Ankara'dan adres verip Üsküdar'da olması, 2 kişiyiz diyip 3'üncü kişinin de videoya alması dikkatten kaçmamıştır. Evde kimler konuşlanmıştır.

- Kamera tutan el kimdir? Evde kimler hangi gaye ile toplanmıştır. Üsküdar'da tuzak kurulmuştur. Üsküdar vakasıyla MHP ahlaksızca yargılanmak istenmiştir. Üsküdar'da hiçbir Türk kadınının heveslenemeyeceği meydan okumalara şahitlik edildi. Bu nasıl bir şuursuzluktur. Biz kum torbası değiliz. Ayağımıza basanın aklını başından alırız.

Şahsiyetsiz edepsiz dilini koparırız
- Siyasi erime yaşıyorlar. Elle gelen düğün bayram diyoruz, gelecekleri varsa görecekleri olduğunu hatırlatıyoruz. MHP şehit ocağıdır. Yancı ve paspas değildir. MHP, Tükiye'nin kıvancı, son kalesidir. Lastik adamlarla işi olmaz. Aksini söyleyen edepsizdir, şahsiyetsizdir. Kim dil uzatırsa, el uzatırsa, ya dilini koparır, ya elini kırarız. MHP, toplaşılan tarla değildir. Türk Milleti'nin şeref sembolüdür. Ayağımıza basan olan alırsa, aklını başından alırız. Foyaları meydana çıkarmayı inançla sürdüreceğiz. MHP ile aranıza öyle bir buz diktiniz ki, küresel ısınmanın feriştahı gelse eritemez.

Bahçeli'nin sözünü ettiği o elin görüntüleri:

Devlet Bahçeli konuşmasının bir bölümünü de terör, ve gündemdeki konulara ayırdı. İşte söyledikleri:

Terör :
- Teröristlere en ufak müsamaha vahim sonuçlara davetiye çıkaracaktır. Terör elebaşları neden yakalanmaz, niye adaletin önüne çıkarılmaz. Bu katillerin kökünün kazınmasını istiyoruz. Cumhurbaşkanı diyor ki, dünya 5'ten büyüktür. Madem dünya 5'ten büyükse PKK'nın 5 tepe yöneticisinin hakkından bir gece ansızın gelinmeli. Sınır ötesinde savunma yapmazsak terörü kaynağında imha edemezsek Anadolu harap olur. Cemil Bayık, Murat Karayılan, Mustafa Karasu, Rıza Altun ve Bahoz Erdal'dan oluşan 5'li katil grubunun hakkından gelmek bugün değilse ne zaman olacaktır.

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı olayı :
- Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın akıbetini merak ediyoruz. Hakkındaki haberlerin doğru olup olmadığı teyide muhtaçtır. Türkiye mafyavari yöntemlerin geçiş güzergahı değildir.

McKinsey anlaşması
- Hayat pahalılığından biz de şikayetçiyiz. Ancak bu ülke bizim. Hükümetin McKinsey müdafasının bize düşmeyeceğini, yeni bir IMF olmadığını söyledik. Bre zır cahiller! McKinsey bir denetim ve danışmanlık şirketidir. Akıl ve irade milli olduktan sonra görüşlere ister uyar ister iade edersiniz. McKinsey diye bir derdimiz yoktur. Hükümet yollarını ayırsa da bizim düşüncelerimiz asla değişmeyecektir. Durduğumuz yer Türkiye'dir. CHP'si HDP'si derdini Cibali Karakolu'na anlatsın.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (55)
 • kafayı yedu sonunda el kime ait olduğunu merak edeceğine onlar kim acıklasana

  (0) (3)

 • Kimdi o çekimi yapan hangi oyunun peşindesin meral....

  (8) (1)

 • Hiç kimseye hiç sözüm yok sana yok bana yok hiç kimseye yok

  (1) (0)

 • hayatında hiç kadın olmuş mu? sevgilisi, arkadaşı olmuş mu? nedir bu kadın düşmanlığı anlayamadık bir türlü?

  (3) (9)

 • Çok İleri zeka(!) akıllı çocuk!Tükürdüğünü yalayanın hiç ama hiç. bir sözüne inanmayacaksın!Evdeki 3ncü kişi de Trump'du değil mi?

  (3) (16)

Tüm Yorumlar