19 Temmuz 2018 03:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sesini duyurmak için her şeyi yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sesini duyurmak için her şeyi yaptı

8 yaşındaki Berrak Örenç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Isparta'da katıldığı törende sesini duyurmak için elinden geleni yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen, "Isparta Toplu Açılış Töreni"ne katıldı.

Açılış törenine ailesi ile katılan 8 yaşındaki Berrak Örenç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sesini duyurabilmek için çaba gösterdi.

Erdoğan, kendisine seslenen Örenç'i yanına çağırarak bir süre sohbet etti, oyuncak hediye etti

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • Daha doğrusu.... Cumhurbaşkanına sesini duyurmak için (babası) kızına her şeyi yaptırdı.

  (1) (3)

 • Saygıdeğer Cumhurbaşkanım, Yüce Allahım Seni başımızdan eksik etmesin. Rabbimden isteğim size uzun ömür versin, sağlık versin. Ömrünüze ömür katsın Allahım. Ve her işinizde Rabbim yardımcınız olsun. Her zaman dualarımdasınız. Allaha Emanet olunuz Sayın Cumhurbaşkanım.

  (0) (3)

 • Tamamen kurmaca ve ayarlanmış senaryolarla Erdoğanı parlatma reklamları.Köprüdeki intihar senaryosu gibi.Sözde İntihar edecek olan eleman eleman Osmanlı Ocakları üyesi çıkmıştı...

  (1) (0)

 • Öyle demiyorum; bu yavrucaktan çok büyük, ama henüz bluğ çağında iki torunum ve kızım da 10 aydır ağlıyorlar babaları için sayın cumhurbaşkanım. "Ne zaman prof. olabilirsin evladım?" dediğimde babaları olan doç. damadım, "Baba, devir CEMAATÇİLERİN, kendilerinden olmayana mama yok üniversitemde. Ben prof. olamam!" demişti iki sene önce.Ama hakiki fetöcüler ihbar ve iftira etti, şimdi zindanda.

  (0) (1)

 • BİR ÇOCUK ULAŞMIŞ BİNLERCE ÇOCUKDAN BİHABER..

  (3) (0)

Tüm Yorumlar