16 Ocak 2019 08:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yerel Medya Soruyor’a konuk oluyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yerel Medya Soruyor’a konuk oluyor

Anadolu Yayıncılar Derneği ve Kanal 24 Televizyonu ile ortaklaşa yapılacak bir programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel medya ekranlarına konuk oluyor.

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan’ında sorularla katkı vereceği program Yerel medyanın ortak yayını ile Çarşamba saat 23.00 de Rize’den canlı yayınlanacak. Programa Ersoy Dede ve Murat Çiçekte katılacak.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (9)
 • Lütfen sayın cumhurbaşkanımıza iletin sorumuzu, aile bakanlığında ek ders karşılığı çalışan ve sayıları 3000 civarında olan meslek elemanları özlük hakları; yıllık izin, doğum izni, süt izninden yoksun, rapor alındığında eksik yatan sigorta primi ve eksilen maaşla yıllardır büyük bir özveri ve zorluk içinde görevini icra ediyor. Bizlerin bu mağduriyetini sona erdirecek bir çalışma var mıdır ve varsa eğer ne zaman hayata geçirilecek. Bayram müjdesi bekliyoruz. Iyi çalışmalar.

  (0) (0)

 • AILE BAKANLIĞINDA YILLARDIR HICBIR ÖZLÜK HAKKI OLMADAN EKDERS KARŞILIĞI ÇALIŞAN ÖĞRETMEN SOSYOLOG VB MESLEK ELEMANLARININ MAGDURIYETININ GIDERILMESI VE BIR DÜZENLEME YAPILMASINI ISTIYORUZ LÜTFEN BIZE YARDIMCI OLUN DURUMUMUZU SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA ILETMENIZI ISTIYORUZ

  (0) (0)

 • Demirören Medyası, Kalyoncu Medyası ve diğer Havuz Medyası yetmemiş mi? önemli olan vatandaşta eski izleme iştahı var mı?Çoğu inzan artık kanal değiştiriyor.

  (0) (0)

 • 4/b ye kadro varmı seçimlerden önce

  (0) (0)

 • yeminle sıkıldık seni görmekten.artık ne haber ne tv izliyoruz seni gömemek için.

  (0) (5)

Tüm Yorumlar