22 Mart 2018 20:47

Demet BALTACI demet@internethaber.com

Ciddi duygular karamsarlık yaratabilir

Bugün 21 Mart Salı... Mars günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay kariyer ve sorumlulukları öne çıkarıyor. Bugün duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Koç burcunda gerileyen Venüs ile dik açı yapacak.

Bu saatlerde ruhsal veya bedensel hoşnutsuz ve gergin hissedebiliriz. geçmişe ait bazı konular bilinçaltımızda tuttuğumuz duygu ve düşünceler huzursuzluk verebilir.

Çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilerde daha özenli ve anlayışlı olmalıyız. Sabah saatlerinde yapılacak kişisel bakım, estetik ve güzellik ile ilgili çalışmalar verimli olmayabilir.

Ayrıca kronik bazı sağlık sorunları da nüksedebilir. Genel anlamda keyifsizlik hissedebileceğimiz gibi, eklem, kas, diş, bel ve baş bölgesinde ağrılar oluşabilir. Kendimizi fazla zorlamayalım.

Öğle saaatlerinde Ay Boğa burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Enerjimizi maddi kazançlar, iş, kariyer konularına odaklayabilir, yavaş ve güvenli adımlar atabiliriz.

Maddi manevi güven ve istikrar ihtiyacımızın artması, sahip olduğumu değerleri kaybetme korkusunu da arttırabilir. Zihnimizi sakinleştirecek ruh halimizi dengeleyecek şifa çalışmaları yapabiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Koç burcundaki Merkür ile dik açı yapacak. İletişim ve ulaşımda sorun yaşayabileceğimiz için dikkatli olmalı, özellikle yakın ilişkilerimizde özenli davranmalıyız.