16 Ocak 2019 08:28

CHP'li Özgür Özel'den Demirtaş itirafı! Ne teklifi yapılacak?

CHP'li Özgür Özel'den Demirtaş itirafı! Ne teklifi yapılacak?

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingi sonrası CHP-HDP ittifakı iddiaları konuşulurken CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'den Selahattin Demirtaş itirafı geldi.

Bir televizyon programında seçimi değerlendiren Özel, cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP'nin adayı Muharrem İnce'nin ikinci tura kalması halinde hapishanede bulundan HDP'nin adayı Selahattin Demirtaş'a Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı teklif edileceğini açıkladı.

PKK'lı teröristlerce vahşice katledilen Yasin Börü'nün de aralarında bulunduğu 50 vatandaşımızın hayatını kaybettiği sokak olayları için sokağa çıkma çağrısı yapan Demirtaş, PKK'nın siyasi kolu HDP'ye yapılan terör operasyonu kapsamında teröre destek olma suçlamasıyla hapiste.

ERDOĞAN ' NE KONUŞTUNUZ AÇIKLA' DEMİŞTİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Selehattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret etmesinin ardından miting alanından İnce'ye seslenmiş ve 'Ne konuştuğunuzu açıkla" demişti.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (35)
 • il baskanlarina youtube.com da görüntüler

  (0) (0)

 • Çok mu cahiliz yoksa bilerek mi yapıyoruz? videonun tamamını izledim. İnce'nin cumhurbaşkanlığı 2nci tur'a kalırsa her partiden birini yardımcı olarak yanında görmek isteyebileceğini söylüyor ama her PARTİ dikkatinizi çekerim yanlı taraflı olmayı bırakalım..

  (1) (3)

 • Çözüm sürecinde teröristlere çadır mahkeme kurdu diye akp yi eleştirenler teröristleri omuzlarda taşıyanlara beraber zafer türü atamalara başkan yardımcılığı veriyorlar

  (4) (4)

 • Atatürkün Partisi Atatürkcü bunlar ha Hainin ta kendileri Atatürk bir günlügüne Kalksa bu Hainlerden bir tane birakmaz Infaz ettirir.

  (4) (1)

 • Tabani DEV YOL,DEV SOL,DHKPC,TIKKO,PKK dan gelen Hainlerden her sey beklenir Terörist saldirilar dahil Kandile Silah bile tasirlar

  (3) (3)

Tüm Yorumlar