19 Temmuz 2018 02:50

CHP'li Haluk Koç: Görevimden ayrılıyorum

CHP'li Haluk Koç: Görevimden ayrılıyorum

CHP'li Haluk Koç, Ocak ayında Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Saymanlık görevlerinden ayrılacağını açıkladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "Ocak ayında genel başkan yardımcılığı ve genel saymanlık görevlerimden ayrılacağım. Bayrağı gençlere bırakmak lazım.'' dedi.

Partisinin Burhaniye İlçe Başkanlığını ziyaret eden ve partililerle bir araya gelen Koç, yaptığı konuşmada, Türkiye'de herkesin bir bütün olarak devlete, millete ve bayrağa saygı göstermesi gerektiğini söyledi.

Türkiye'nin birlik ve beraberlikle daha güçlü olacağını anlatan Koç, bu kapsamda her kesimden insanın kucaklaşmak zorunda olduğunu anlattı.

"OCAK AYINDA BIRAKIYORUM"

Koç, siyasiler olarak gençlere örnek teşkil etmeleri gerektiğini de vurgulayarak, "Ocak ayında genel başkan yardımcılığı ve genel saymanlık görevlerimden ayrılacağım. Bayrağı gençlere bırakmak lazım. Biraz genel başkan baskısına maruz kalacağımı hissediyorum bırakmamam için. Yeter. Bizden daha yaşlı olanlar inatla devam ediyor ama yol açmamız lazım. Bizim örnek olmamız lazım. Gençler görevleri üstlenecek. Bıraktığımız ilkelerle devam edecekler. Bu mücadele sürecek." dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Yerine geçecek olan kişiyi kendisi mi seçiyor da , yerine gelecek olan kişinin genç biri olacağını zannediyor? Hayret birşey...

    (0) (0)

  • Rrabzon'un Maçka İlçesi kırsalında güvenlik güçleri saldısı ile çıkan çatışmada 15 yaşındaki Eren Bülbül de doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    (1) (0)

  • Muhalefet denen Wngelleme Partisi ... Turkiyeyi ucuracak Yasalarin resmi Gazetede yayinlanmasini yavaslatiyor!... Nuhalefetsiz DEmokrasi istiyoriz!

    (0) (0)

Tüm Yorumlar