16 Ocak 2019 09:34

CHP'li belediyeler 24 Haziran'da plajları kapatacak!

CHP'li belediyeler 24 Haziran'da plajları kapatacak!

24 Haziran seçiminde oy kullananların sayısını artırmak için turizm cenneti bölgelerin CHP'li belediyeleri seçim günü plajları kapatma kararı aldı...

TÜRKİYE’nin gözde tatil merkezlerinin CHP’li belediyeleri vatandaşların 24 Haziran'daki baskın seçimde, tatilde değil sandık başında olması kampanya başlattı. Marmaris Belediyesi'nin sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı "Haydi artık herkes evine" başlıklı kampanyaya Bodrum, Datça ve Çankaya belediyeleri de katıldı.  

HAYDİ ARTIK HERKES KENDİ EVİNE... CHP’li Marmaris Belediyesi, “Haydi artık herkes evine. Değerli Marmaris dostları, sevgili konuklarımız, tatiliniz için cennet Marmaris’i tercih etmenizden dolayı onur duyuyoruz. Yine gelin, her zaman gelin. Ancak geleceğimiz için, demokrasimiz için lütfen 24 Haziran’da sağ salim evlerinizde olun, oylarınızı kullanın” yazılı afişler hazırlayıp ilçedeki panolara astı. Afiş belediyenin sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

BÜTÜN PLAJLARDA BAKIM VAR... Datça Belediyesi ise hazırladığı afişte “Dikkat! 24 Haziran’da bütün plajlarımızda bakım var! Ama 25’inde herkesi bekleriz:) İyisi mi siz bu yıl oyunuzu yerinizde kullanıp öyle gelin Datça’mıza, biz en güzel anılarla geri dönmeniz için buradayız”dedi.

SANDIKTA BOY VERİN... Bodrum Belediyesi hazırladığı afişte “24 Haziran’da Bodrum’da boy vermeyin sandıkta boy verin” diye yazdı.

Edremit Belediyesi’nin hazırladığı afişteki başlığı ise “KAPALIYIZ” oldu.

Belediyeler Twitter’de afişleri birbirlerine atıf1ta bulunarak paylaştı. Çok sayıda belediye de mesajları paylaştı ya da retweet etti.

Çankaya Belediyesi kampanyaya atfen “Sevgili Çankayalılar; eğer 24 Haziran’da Marmaris bizleri evimizde olmamız için uyarıyorsa, Datça evde olalım diye tüm plajlarda bakım yapıyorsa ve Bodrum boy vermememizi istiyorsa, biz Çankayalılara düşen dostlarımızı kırmamak ve 24 Haziran’da sandık başında olmaktır” diye yazdı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • Hah hah hah hah. Ooboooooooov. Korkuya bakın gari gıııı. Ak parti kapatsaydı bak gari ne olurdu.

  (0) (1)

 • bunlar atatürkün partisi anlatmaya gerek yok

  (2) (0)

 • chp özgürlük demokrasi getirmek için bunları yapıyor troller

  (0) (4)

 • helal olsun aklı başında iş yapıyorlar

  (0) (3)

 • BAK BAK BAK ÖZGÜRLÜKÇÜLERE BAK ! DİKTATÖRLÜKTEN BAHSEDENLERE BAK ! HALKIN ÖZEL HAYATINA TERCİHLERİNE NİYE KARIŞIYORSUNUZ ? BELKİ OY VERMEK İSTEMİYORLAR ? BELKİ SİYASETLE İŞLERİ YOK ? BELKİ A POLİTİKLER ? BELKİ BOYKOT EDECEKLER SEÇİMİ ? SİZE PLAJ KAPATIP MİLLETİN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNİ ENGELLEME YETKİSİNİ KİM VERİYOR ? PLAJLAR BABANIZIN MALI MI DA KAPATIYORSUNUZ ? YAPILAN ANAYASAYA AYKIRI DEĞİL Mİ. OY KULLAN MA MA ÖZGÜRLÜĞÜ YOK MU KARDEŞİM ? BU ARADA , TUZLARININ KURU OLDUĞUNU , PLAJ VE SAHİL KESİMİNİN PARTİSİ OLDUKLARINIDA KABUL EDİYORLAR HAAA :)) ŞU OLAYI AK PARTİLİ BELEDİYELER YAPSA , NE FAŞİSTLİKLERİ NE DİKTATÖRLÜKLERİ KALMIŞTI. DİKTATÖRLÜĞÜN FAŞİZMİN AĞA BABASI CHP ZİHNİYETİDİR.

  (8) (7)

Tüm Yorumlar