13 Aralık 2018 06:41

CHP'li Abdüllatif Şener'den skandal dolar yorumu ağzının payını da aldı

CHP'li Abdüllatif Şener'den skandal dolar yorumu ağzının payını da aldı

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener kur artışına ilişkin sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulundu. İşi gücü fesatlık olan Şener'in paylaşımı çok sayıda etkileşim alırken, büyük tepki de topladı.

En ufak bir olayda kriz tellallığı yapan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener yaşanan kur artışına ilişkin sosyal medya hesabından yine yorumlarda bulundu. Şener, her zamanki gibi dananın altında buzağı aramayı ihmal etmedi.

Kur artışıyla ilgili hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı suçlayan Şener krizden nemalanmak için şu satırları yazdı:

-Demokratik bir iktidar, ekonomik kriz istemez. Çünkü kriz, iktidarının da sonu demektir. Peki! Ya bir diktatör? “İyi bir kriz çıksın, piyasa çöksün, kimsede para kalmasın, siyasi güç paranın da tek sahibi olsun” demez değil mi? Zinhar, diyemez! Ama zinhar, düşünmez sanmayın!"

Şener'e tepki yağdı
Abdüllatif Şener'in bu tutumu twitterda tepki aldı. Bir kullanıcı ''Abdullatif Bey siz önce kendi başınızdaki diktatöre bakın lütfen minnet de duyun'' diye yazdı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (59)
 • 20220engelli maaşlarını yatırın

  (0) (0)

 • ADINDAN BAŞKA TÜRKLÜK İZİ OLAYAN BİE ADAMDAN TÜRKLÜĞÜN İYİLİĞİ VE BEKASI İÇİN İYİ VE GÜZEL DÜZŞÜNCELER BEKLENİR Mİ? BEKLENİRDİYENLER SİZ HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYORSUNUZ.

  (0) (0)

 • Sayın Abdüllatif Şener sen reise istediğini söyle yaz bizler tepki verince mahkemeye koş zamanında sana verdiğim oylar için hakkımı helal etmiyorum

  (0) (0)

 • O zaman zemin hazirlamasinlar.

  (0) (0)

 • bu gemi 2010 dan itibaren su alıyordu.gerçekler bu milletten hep saklandı.önemli olan iktidarı kaybetmemekti.kendimizi boşuna aldatmıyalım

  (0) (1)

Tüm Yorumlar